Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jestli jsi, co se kreativních potřeb týče, stejný blázen jako já, určitě často řešíš, jak to všechno skladovat tak, abys stále měla přehled, co je potřeba dokoupit a co naopak hodláš co nejdřív zužitkovat. V praxi se mi osvědčilo několik pomůcek, ...

Rady a tipy, které cení všechny kreativní duše a milovníci DIY

Dívka
zdroj: Thinkstockphotos Dívka
aktualizováno 29.04.2017, 18:08 | 28.04.2017, 00:00 |

Jestli jsi, co se kreativních potřeb týče, stejný blázen jako já, určitě často řešíš, jak to všechno skladovat tak, abys stále měla přehled, co je potřeba dokoupit a co naopak hodláš co nejdřív zužitkovat. V praxi se mi osvědčilo několik pomůcek, o které se teď s tebou podělím.

- Vlny a příze nechávej v originálních obalech spolu s adjustačními páskami; rovnej je do uzavíratelné skříně, aby na světle nevybledly.


- Hotové výrobky, které lze zavěsit na ramínka, věším na rošt patrové postele.


- Háčky uklízím do penálu nebo kosmetické taštičky, mám potom všechny pěkně pohromadě.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vyráběj z fima!
Nejen na nehty! 10 kreativních nápadů s lakem na nehty
Baví tě móda a jsi kreativní? Navštiv Polyvore!


- Jehlice a dlouhé tuniské háčky skladuj ve stojánku na psací potřeby na pracovním stole špičkami vzhůru, aby se neztupily, pokud si kupuješ časopisy s návody, založ si na ně krabici, ve které je budeš řadit podle názvu a ročníků.


- Pokud si na cesty bereš rozpracovaný výrobek, měj ho v sáčku, aby se neušpinil a pracovní oko zajisti zavíracím špendlíkem.

 

Článek pro tebe napsala Lenka Martinková z blogu www.netradicne-tradicni.webnode.cz.1 hlasů
Vaše hodnocení