Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Konečně nastal nový měsíc, obdržíš výplatu z brigády, či dostaneš peníze od rodičů, a tak se na další den s kamarádkou domluvíte, že byste opět mohly jít pobrouzdat obchoďákem.

Skvrny od potu už tě trápit nemusí

Pocení
zdroj: Thinkstockphotos Pocení
aktualizováno 14.03.2013, 01:47 | 14.03.2013, 01:29 | Krásná.cz / čtenářka

Konečně nastal nový měsíc, obdržíš výplatu z brigády, či dostaneš peníze od rodičů, a tak se na další den s kamarádkou domluvíte, že byste opět mohly jít pobrouzdat obchoďákem.

Vešly jste dovnitř a již na první pohled se ti zalíbí světle béžové tričko s delším rukávem. Není na něm nic zvláštního, přesto ti padne do oka díky svému střihu. Takové topy se hodí pod blazer či halenku.

Ovšem ouha! I když je třeba tvá postava opravdu štíhlá, možná se zamýšlíš nad jedním problémem. Tričko bude na postavě příliš upnuté (nehledě na velikost), a to i v oblasti kolem rukávu a podpaží.

Problémem může být to, že jakmile si ho oblékneš, tak do hodinky či do dvou, budou na něm viditelné "potní stopy“. Zvlášť když budeš někam spěchat. A teď se někde promenáduj v kolektivu. Skoro nemožné, pokud někde nemáš záchrannou bundu
.
Samozřejmě jsou dívky, které s tím nemají žádný problém, dokud si opravdu nejdou tvrdě zacvičit do posilky, ovšem jsme tu i my, které k tomu jsou víc náchylné, třeba i při obyčejném sezení. Kolikrát ani nezáleží na tom, zda je to tričko, či svetřík, nebo tenká bunda. Obzvlášť v létě to může být těžké zakrýt.

 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.Osobně jsem s tím měla opravdu velké problémy, někdy to může být zapříčeněno poruchou štítné žlázy, proto si dojděte k lékaři nechat udělat krevní testy. (Poruchou ovšem trpí spíše lidi, kteří se potí po celém těle, ne pouze v podpaží.) Rozhodla jsem se s tím něco udělat, protože se mi málokdy naskytla možnost, abych si na sebe vzala něco jiného než černého nebo bílého. A to už bylo volání o pomoc – miluji barvy.

Zašla jsem na kožní, kde jsem se o trápení podělila a dozvěděla se o opravdu kouzelném krému.
Hned první výhoda: není na předpis.
Druhá: stál kolem pouhých 150 Kč.
A třetí: opravdu FUNGUJE!!

Poslední dny se mi chce pořád tančit. Konečně jsem měla možnost najít něco pro mě tak důležitého a spolehlivého.
Nanáší se každý večer po vysprchování po dobu 14 dnů. Na krému je napsáno týden, ovšem i paní doktorka mi řekla, že lepší to bude jednou tak prodloužit.

Přes noc, kdy jsou potní žlázy méně aktivní, se stihnout ucpat a vydrží tak opravdu skoro celý následující den. Sama ho používám teprve chvíli, proto doufám, že to s každým následujícím dnem bude účinnější.

Až uplynou dva týdny, můžeš ho začít nanášet dle vaší vůle. Může to být tak dvakrát nebo třikrát týdně. Doteď jsem nic takového nepoznala a ani nevíte, kolik "práce“ a nervů mi to ušetří. S takovou mojí radostí jsem se ráda podělila, a doufám, že takhle někomu dalšímu pomohu. A teď ještě jméno onoho přípravku - Excipial DeoForte.5 hlasů
Vaše hodnocení