Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Někdy se stane, že po nějakém čase se váš sexuální život pozastavil (nepostavil). :D Nemáte chuť, čas, máte hlad/nemáte hlad nebo dalších milion důvodů, proč vás to nudí.

Tipy na scénář, když spolu přestanete spát

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 03.10.2016, 00:00 | 03.10.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Někdy se stane, že po nějakém čase se váš sexuální život pozastavil (nepostavil). :D Nemáte chuť, čas, máte hlad/nemáte hlad nebo dalších milion důvodů, proč vás to nudí.

Rada pro holky:

- muži milují, když žena začne dělat cokoli sama... Ale neznamená to, že ho hned začneš poutat k posteli. :)

- začni se mazat krémem a řekni mu, ať ti domaže třeba záda a stehna apod... Ale nemusí to být vždy v ložnici. Trochu jiná situace i okolí ti může pomoci.

- provokuj ho, sváděj ho, ale nic mu nedej zadarmo. Když budeš mít pocit, že zrovna v tomto spodním prádle máš dobrý zadek a nová podprsenka ti dělá pěkná prsa, tak se před nim jen tak projdi, omylem se ho dotkni.

- klasická šlehačka (můžeš ji po malých kopečkách nastříkat na své tělo a lehnout si na kuchyňskou linku a zavolej ho, aby ti přišel pomoci).

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak poznáš, že ještě nejsi připravená na sex

Zahoď stud a dopřej si orální sex

Příjemný anální sex: jde to vůbec?

- vyskládej na něj malé čokoládové bonbony a pak je polibky sbírej. Uvidíš, kam povede tvoje cestička. :) Řekni mu, že za každý spadlý bonbon tě musí minutu líbat (kde, tak to už je na tobě) :))

- připrav si masážní olejíček a pěkně si ho na ten výkon rozmasíruj..

- pošli mu během dne erotickou sms, co bys s ním dělala, kdyby byl právě u tebe.

Hlavně ho do ničeho netlač a neustále se ho neptej, proč je to tak, jak to je.

Ale je to složité. Muži nechtějí sex, když jsou hodně unavení, nebavíš ho, nebo když má prostě bokovku. Takže to chce zkusit nějaké tipy, jak pozměnit postelový scénář a přípravy (ale aby to vypadalo přirozeně) a když toho po nějaké době nezabere, tak je něco hodně špatně.

Článek pro tebe napsala blogerka Lia z blogu
vrbaweb.blog.cz.2 hlasů
Vaše hodnocení