Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už delší dobu trpím na popraskané a suché rty, které mají náklonnost k tvorbě oparů a jiných onemocnění. Proto na svých rtech musím pořád mít nějáký ten balzám, rtěnku, lesk, prostě cokoliv, co mi rty alespoň maličko hydratuje.

TOP: Favourite lipstick

1
zdroj: Krásná.cz / čtenářka 1
aktualizováno 02.11.2015, 00:00 | 02.11.2015, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Už delší dobu trpím na popraskané a suché rty, které mají náklonnost k tvorbě oparů a jiných "onemocnění". Proto na svých rtech musím pořád mít nějáký ten balzám, rtěnku, lesk, prostě cokoliv, co mi rty alespoň maličko hydratuje.

1
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

Bylo těžké vybrat 5 TOP produktů se kterými jsem opravdu spokojena, protože jsem spokojena více méně se všemi. Můj výběr je dá se říct - kousek od toho a kousek od tamtoho.
Tři produkty z pěti jsou výhradně jen rtěnky. I když!

Matná rtěnka od Kate Moss v odstínu 101 se mi líbí především díky barvě. Je skvělá k výraznějšímu líčení, jako taková neutrální tečka na závěr. (Bohužel mi rty mírně vysušuje, ale co bych pro tu barvu neudělala!)

Poněkud mauve hnědá s odlesky do fialova, která mě okouzlila hned na první pohled, mi přijde parádní, pokud chci mít barvu na rtech celý den. Tahle lipscolor od Dermacolu (07) opravdu přežije cokoliv! Od pití, jedení, utírání až já nevím třeba k líbání se s vaším milým, pořád drží, jako přikovaná. Neuvěřitelné, že?

Do třetice všech barev tu mám - já bych to nazvala balzám, ale - rtěnku spojenou s leskem v jednom. Jedná se o Maybelline v odstínu 440, aneb oranžová jak má být. Tenhle produkt mi vyhovuje právě díky jeho konzistenci, kdy mám pocit, že moje rty udržuje hydratované a přitom dodá barvu.

2
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

Když už jde do tuhého vytahuji z taštičky 'poslední naděje' svoje dva záchranáře! Řeč je tedy o bezkonkurenční Neutrogeně a profláklém balzámu v kouli - EOS.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Perfektní návod, jak udělat z každé rtěnky neslíbatelnou

Rtěnka versus lesk: Kdy je co lepší?

Nejslušivější odstín rtěnky? Bacha, červená ani růžová to není!

Neutrogenu vlastním asi 5 rokem (samozřejmě ne tohle jedno balení!) a jsem s ní pořád nadmíru spokojená. Zatím jsem se nesetkala s něčím co by jí mohlo alespoň z dálky konkurovat. Když mám (především v zimě) opravdu velké problémy s totálně necitlivými rty, tak sahám právě po ní. DOPORUČUJI!

EOS je sice krásně zabalený balzám, který úžasně voní i chutná, ale tady pro mě končí. Používám ho hlavně kvůli té chuti a vůni, nikoliv kvůli jeho bájným léčivým a hojivým účinkům. Ty mě asi obešly obloukem. :(

3
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)

A jaké oblíbence v péči o rty máte vy?

Článek pro tebe napsala blogerka Eli Rou z blogu eli-rou.blogspot.cz.18 hlasů
Vaše hodnocení