Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hodně lidí uvažují nad tím, co koupit svým blízkým k narozeninám. Já osobně nic nekupuji, ale nějaké tipy bych tu pro tebě měla. Je jedno, jestli jsou dárky určeny pro holky nebo kluky.

Vychytávky k narozeninám

Dárek k narozeninám
zdroj: Thinkstockphotos Dárek k narozeninám
aktualizováno 31.07.2012, 00:53 | 31.07.2012, 00:30 | Krásná.cz / čtenářka

Hodně lidí uvažují nad tím, co koupit svým blízkým k narozeninám. Já osobně nic nekupuji, ale nějaké tipy bych tu pro tebě měla. Je jedno, jestli jsou dárky určeny pro holky nebo kluky.

Blog
(Foto: Krásná.cz / čtenářka)
E.Karchňáková

www.eleniska.blog.cz


Parfém

Holky určitě potěší nějaký ten parfém. Znám lidi, co mají hodně parfémů, takovou sbírku. Já mám jenom jeden, ale vystačí mi. Když už víš, že máš koupit parfém, tak si například nenápadně zjisti, jaké ovoce má ráda nebo jakou vůni. Ale musí to být nenápadně, ať si nemyslí, že vymýšlíš nějakou hloupost s parfémem.

Vysněné triko
Určitě to znáš. Kamarádka mluví v jednom kuse, jaké chce triko, ale nemůže si ho dovolit protože jí zase nevyšlo kapesné. Tak ji pořádně okoukni, ať trefíš velikost, a triko jí kup.

Krepovačku, žehličku
Tenhle dárek je trošku dražší. Když víš, že si tvoje kamarádka ráda zdobí a upravuje vlasy, tak co jí třeba koupit nějaký ten nástroj, co jí pomůže vlasy upravit? V dnešní době má skoro každý žehličku, ale někdotřeba ne. A pokud žehličku má, tak co třeba krepovačku? Jsou z toho opravdu krásné vlnky. Když nemáš moc peněz, podívej se do nějaké zastavárny, tam se občas podaří najít docela nové zboží.

Objednej ji ke kadeřnici
Mě by hodně potěšilo, kdyby mi na mé narozeniny zaplatila kamarádka kadeřnici. Přece jsou to narozeniny. Ke kadeřnici je to ideální. Vybereš si účes, nabarvíš vlasy, změníš styl, vizáž. To není špatné, ne?
 

Chceš se i ty podílet na tvorbě magazínu krásná.cz?

Napiš nám článek na jakékoliv téma, a pokud bude dobrý, vydáme ho. Text dlouhý zhruba jednu normostranu zašli společně s tvým jménem, fotografií a adresou tvého blogu na email redakce@krasna.cz. Jako předmět napiš Článek.


Drobnůstky
Drobnůstky každého potěší, já to mám ráda. Co třeba koupit kosmetickou taštičku a v ní dáš rovnou i nějakou tu kosmetiku? Určitě by se hodil i nějaký ten make-up, řasenka nebo tužka na oči.

Když se tvá kamarádka nelíčí, tak třeba přívěsky na mobil, na klíče. Je toho spousta stačí jen přemýšlet! Stačí i nějaké náramky, pokud sis všimla, že tvůj kamarád právě nosí rád nějaké železné nebo gumové věci na rukách, tak určitě kup sadu náramků. Nebo barevné tkaničky, ty se dají taky zavázat na ruce. Ale taky je to krásná ozdoba do bot.

Hry na PC

Když víš, že tvůj kamarád je maniak do počítačů a už víš, že hraje hry, tak co třeba i nějakou koupit? Zjisti si, jaké typy her hraje, stačí jen jestli strategie, hororové a tak. A podle toho to kup. Já bych byla nadšená, ráda poznávám nové hry a chtěla bych zkusit hrát Piraty z karibiku.

Lístky do kina, na koncert, do divadla
Když víš, že tvá kamarádka je fanynka filmů či nějakých představení, tak co jí třeba koupit lístek na něco, co se jí bude opravdu líbit? Zjisti, co se hraje právě teď v kinech a nenápadně se zeptej, jestli by na to šla, nebo jaké typy filmů má ráda. Aby to nebylo přílíš nápadné, zeptej se, co má rád za žánr filmů a ať ti nějaký doporučí, že se chceš taky podívat. Když ti napíše nějaké názvy, tak se poohlédni po internetu, jestli film nemá i pokračování. Bylo by to překvapující.

Dárek pro rodiče, příbuzné
Pro svoji mámu bych osobně koupila parfém, jelikož ona je strašně zbožňuje a kupuje si je a hodně šetří, aby jí neubylo. Ttakže pokud se i tvá máma ráda stříká nějakým parfémem určitě ji potěšíš. S tatínkem to je težší, já tátu nemám a nevím, co bych mu koupila. Ale jestli tvůj táta třeba traví hodně času u PC, tak určitě nic nezkazíš videohrou. Nebo kup nějaký akční film.7 hlasů
Vaše hodnocení