Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ahoj, dneska chci udělat takovou menší recenzi na nové zesvětlovače od SYOS a zárověň na to, jestli jít z tmavé na blond.

Z tmavé na blond?

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 07.11.2016, 00:00 | 07.11.2016, 00:00 | Krásná.cz / čtenářka

Ahoj, dneska chci udělat takovou menší recenzi na nové zesvětlovače od SYOS a zárověň na to, jestli jít z tmavé na blond.

Jelikož jsem taková, že si s vlasy ráda hraju a nebojím se trošku za experimentovat, tak jsem se ani moc nerozmejšlela jestli jó nebo ne. Už jsem vyzkoušela černou, tmavě hnědou, takovou oříškodou a dokonce i červenou a zatím mi to všechno docela slušelo. Nikdy jsem si neřekla: ,,Ježiši musím to přebarvit." A jelikož se mi v létě začlo líbit-kůže tmavší než vlasy, tak jsem si říkala, proč nezkusit jít na blond? Hlavně já jsem od přírodna špinavá blondýna, taková ta ,,pochcaná sláma" jak se říká, tak jsem si tak jako říkala, že by to nemusel bejt takovej šok. Hlavně já už ty vlasy měla docela dost odrostlý a vybledlý a přišly mi hrozně obyčejný a nevýrazný. Tak jsem šla do Tety, koupila barvu, zavolala kámošce jestli nemá čas a bylo to.

2
(Foto: oficiální zdroj)

Ke kadeřnici jsem jít nechtěla, protože se mi nechtělo vyhazovat osm stovek, a tak jsem to riskla. Koupila jsem si 13-5 PLATINOVÝ ZESVĚTLOVAČ OD SYOS. Tento odstín se mi líbil, protože to byla taková blonďato bílá. A hlavně, jak jsem tam měla vybledlou tu červenou, tak by mi to mohlo zrezavět, kdybych si koupila odstín do zlata. Barvu od SYOS, jsem ještě nezkoušela. Vždycky jsem měla L'Orealku a Garnier OLIA, a obarvená jsem zatím dva dny, takže nemůžu posoudit.

3
(Foto: oficiální zdroj)

4
(Foto: oficiální zdroj)

A výsledek? Musím říct, že to je docela nezvyk. Hlavně jak jsem měla už kus odrostlý a měla tam svojí barvu, tak tam mi to chytlo neuvěřitelně a na zbytku jsem měla ještě tu starou barvu, tak tam to tolik nechytlo a je to takový do medova. Takže to je trochu flekatý. Ale co se dá dělat, je to takový ,,melírovaný". Lidi mi zatím říkali, že je to dobrý, že mi to sluší, takže jsem spokojená a možná to pak obarvím ještě jednou, abych to měla jednolitý. Ale to ještě uvidím, protože co si budem povídat, ty barvy nejsou zrovna levná záležitost a ještě k tomu, když musím použít dvě, protože mám hodně vlasů.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vlasy zničené barvením? Jak o ně správně pečovat

Největší hříchy při barvení vlasů

Domácí barvení vlasů? Aby neskončilo katastrofou

Abych to shrnula, když máte jednolitou svojí přírodní barvu, tak nemějte strach a běžte do toho, ale vy co to máte jako já, odrosty a zbytky barvy, tak běžte ke kadeřnici, jestli to nechcete mít flekatý. Vám, co flekatý nevadí, tak taky do toho běžte.

Určitě mi napište, jaké zkušenosti s barvením vlasů máte a jakou značku preferujete.

Doufám, že jsem třeba někomu pomohla s rozhodováním. A mějte se krásně a pamatujte zkusit se má všechno, takže se ničeho nebojte a čau!

Článek pro tebe napsala blogerka Gábi z blogu gabriela-ticha.blog.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení