Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Pupínky! Jak se jich zbavit? Přinášíme vám několik tipů, kterak vzniku nežádoucího akné předcházet.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Krásná.cz neovlivňuje jeho obsah.

Aknózní pleť si žádá šetrnou péči!

Canaderm - Simply you
zdroj: oficiální zdroj Canaderm - Simply you
aktualizováno 04.04.2016, 00:00 | 04.04.2016, 00:00 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Pupínky! Jak se jich zbavit? Přinášíme vám několik tipů, kterak vzniku nežádoucího akné předcházet.

Proč se akné tvoří i v pokročilém věku?

Hlavní příčina vzniku aknózní pokožky je způsobena hormony. Ty kolísají v důsledku menstruačního cyklu či užívání hormonálních přípravků. Hormony totiž zvyšují produkci mazu a ucpávají póry. Výskyt pupínků ovlivňuje především stres, nevhodné potraviny, vysoký příjem cukru a hormonální nerovnováha v období ovulace. Jedinou prevencí pro pokožku je důkladný čistící režim.
 

Co se doporučuje


Kožní specialista vám v první řadě doporučí čistící režim, který bude ve znamení tonizujících vod a krémů s nemastným složením. Díky pravidelnému režimu se dají projevy lehkého akné zmírnit.
 

Canaderm - Simply you
(Foto: oficiální zdroj)


Sázka na kvalitu z přírody

Následky výskytu akné lze zmírnit vhodně zvoleným kosmetickým přípravkem. V současnosti se pozornost opět zaměřuje na čistě přírodní produkty. Nezapomínejte svou pleť odlíčit od nánosu make-upu a nečistot. Skvělou volbou je konopný olej, který obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály, velmi dobře se vstřebává do pokožky a má schopnost harmonizovat stav kožních buněk, upravovat hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pokožky a obnovovat přirozený ochranný mikrofilm. Navíc je hypoalergenní.

Stále větší procento žen používá při péči o aknózní pleť léty prověřenou certifikovanou přírodní konopnou kosmetiku Cannaderm®, která má pro tyto komplikace speciální řadu Aknea. Díky unikátnímu složení všech přípravků se výborně osvědčila při každodenním péči, čištění a tonizaci aknózní pokožky. Veškeré produkty této značky jsou vyráběny podle originálních receptur. Z konopí se využívá výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí), je tedy naprosto bezpečné.

Canaderm - Simply you
(Foto: oficiální zdroj)


Nepodceňujte pitný režim, ne ovšem alkoholový

Že je nutné doplňovat v létě více tekutin, je všem známo. Pravdou ale je, že chladné počasí nás nenutí pít tolik vody jako v parných dnech. Právě nedostatkem tekutin působí pleť nezdravě. Pokud nemáte chuť pít čistou vodu, dejte si oblíbený šálek čaje. Pozor ale na alkoholické nápoje a kávu.

Stop cukrům

Je prokázáno, že jídelníček bohatý na cukry poškozuje strukturu kůže. Omezit je potřeba i nezdravé cukry, které se schovávají třeba v polotovarech. Skvělou volbou, kterou je naopak vhodné zařadit do svého jídelníčku, jsou brusinky a ořechy, protože fungují jako přírodní antioxidanty.

Akce pro čtenářky Krásná.cz
– nakupte jakýkoliv produkt Aknea na www.cannaderm.cz, zadejte unikátní kód KR4 a získáte poštovné zcela zdarma. Akce platí do 30.4.2016.
 0 hlasů
Vaše hodnocení