Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Coco Chanel jednou řekla, že žena která nenosí parfém, nemá budoucnost. A já s ní nemůžu víc než souhlasit. Existují však chvíle, kdy je lepší zaujmout úplně jinou vůní, a úplně jinak.

Vynech parfém, a vyzkoušej krém!

vůně
zdroj: oficiální zdroj vůně
aktualizováno 28.08.2015, 00:00 | 28.08.2015, 00:00 | Eliška Linhartová/Krasna.cz

Coco Chanel jednou řekla, že žena která nenosí parfém, nemá budoucnost. A já s ní nemůžu víc než souhlasit. Existují však chvíle, kdy je lepší zaujmout úplně jinou vůní, a úplně jinak.

Představ si, že se máš sejít s klukem, který se ti už tak dlouho líbí. Je to už několikáté rande a počáteční stydlivost a nesmělost jde už stranou, nebudeme si lhát. Automatickou součástí přípravy je nastříkat na sebe nějaký pěkný parfém. Zkus to udělat jinak! Z mé zkušenosti můžu na 100% říct, že je to opravdu kouzelný způsob, jak zařídit aby si tě ten kluk zapamatoval, a myslel na tebe dnem i nocí. Tajemství je v parfemovaných tělových krémech. Co je na tom tak vyjimečného?

 

Tfuj, tfuj..
Jedním z nejhorších vlastností parfémů a voňavek je jejich odporná chuť. Ano správně, parfém se nejí a dokonce ani neochutnává, ale představ si chvíli, kdy tě to pro tebe boží stvoření políbí na krk, za ucho a pak se odvrátí se zhnuseným výrazem, protože právě perfektně slízal tvůj parfém z krku. Jasně, většinou to zkončí u nějaké hloupé poznámky typu : Máš dobrou voňavku no.. Jenže když budu hodně upřímná, kluk je jako pes. Když dostane někde ránu, už se mu tam nechce, a vsugerovat mu, že místečko někde pod vlasy na krku chutná jako saponát na okna, není úplně nejlepší cestou k nespoutáné vášni.

 

Co to je??
Provoněné tělové mléko může mít spooouuustu úžasných vůní, které v parfémech neobjevíte. Přijde mi, že parfémy mají tak nějak společný základ, který přesahuje ostatní složky, a proto voní všechny podobně. Když nepočítám ty hodně drahé a úžasné, ty jsou jedinečné. Ale zpět ke krémíčkům. Jsou jemné, můžeš se namazat úplně celá, a vůně přesto není nějak zvlášť výrazná. Když pak budeš se svým klukem, bude stále cítit jemnou vůni, kterou nebude umět k ničemu přirovnat. Jediné co bude vědět je to, že ta vůně vane od jeho krásné dívky. Bude se ptát, čím to voníš, jakou máš voňavku a komplimenty se ti také nebudou vyhýbat. Nikdy neprozrazuj svoje tajemství, jemu to stejně nikdy nedojde, a jen si užívej jak po tobě šílí. Nemusíš se bát, že ho začne ta vůně postupem času štvát, spíše si tě s ní spojí. A i kdyby, vždycky můžeš vyměnit krém za jiný.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Teen Choice Awards 2015: Která dáma na modrém koberci nejvíce zazářila? 
Sport může tvému tělu a pokožce vážně uškodit!

 

Dermacol Aroma Ritual
Tohle jsou moje dvě vůně, které opravdu miluji. Rebarbora a jahody a belgická čokoláda a pomeranč od Dermacolu. Aroma Ritual má rozsáhlou řadu těchto krémů, takže si vybere každý. Je úžasné, jaké vůně to dá dohromady. S mojí mámou jsme objevili ten rebarborový s jahodou, a na kůži voní jako čerstvě upečený koláč! Že je to trochu divné? Nene, je to perfektní, která holka po tobě bude vonět jako koláč? Žádná.
Kromě toho, mazání krémem není vůbec špatná věc, protože jako bonus k úžasné a tajemné vůni získáte hebkou hydratovanou pokožku.

 

Tak co? vyzkoušíš vyměnit parfém za krém, alespoň na jednu noc?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •