Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

A je to opět tady, někdo jako já píše bjůty recenzi. Poslední dobou jsem přemýšlela nad tím, co vše vlastně použiju předtím, než opustím komfort domova, kde většinou chodím s drdolem a naprosto nenamalovaná.

4 kosmetické produkty, které mi zachraňují život

kosmetika - 1
zdroj: Archiv blogerky kosmetika - 1
aktualizováno 22.01.2018, 00:00 | 22.01.2018, 00:00 | Krásná.cz/enthusiaster

A je to opět tady, někdo jako já píše "bjůty recenzi". Poslední dobou jsem přemýšlela nad tím, co vše vlastně použiju předtím, než opustím komfort domova, kde většinou chodím s drdolem a naprosto nenamalovaná.

A zjistila jsem, že jsou to vlastně jen čtyři produkty (občas jen tři) a bronzer, který ale věčně nemůžu najít, protože mám pořád ještě polovinu pokoje v krabicích.

 

kosmetika - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Vždycky jsem v tomhle zastávala větu "méně je více", pokud nepočítáme mé pubertální obdobní, kdy jsem měla linky pomalu přes celý obličej. Každopádně poslední dobou mi stačí jen lehké linky, řasenka, tužka na obočí a občas, když chci, aby to bylo fakt "extra pěkné", tak použiju stíny a tím celý tenhle holčičí proces končí.

 

kosmetika - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Pokud se jedná o jeden z těch "extra pěkných" dní, tak začnu stíny, konkrétně Big colour eye pencil od Avonu, které jsou ultra praktické, protože se dají použít také jako rozjasňovač.

 

kosmetika - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Je přírodní kosmetika lepší?
Kosmetika pro začátečnice aneb Víš přesně, co k čemu slouží?
Kosmetika, která koná

 

kosmetika - 5
(Foto: Archiv blogerky)


Pak jsou na řadě linky. Minulý týden jsem dala na radu Lejdy a pořídila si poprvé tekuté linky od Essence. Sice mi pár dní trvalo, než jsem se s nimi konečně naučila kreslit tak, abych nevypadala jako emař, ale jsou perfektní. Navíc jsou voděodolné a můžu ti potvrdit, že mají vážně výdrž, protože přežili i můj brečící záchvat v tramvaji po přečtení jedné z kapitol Šlehačkových oblak od Terezy Salte.

 

kosmetika - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Jdeme na řasenku, která je podle mě hned po tužce na obočí ta nejdůležitější položka seznamu, protože když holka nestíhá, tak si namaluje alespoň ty řasy a vždycky to minimálně prozáří pohled. Moje řasenka je kousek od Avonu jménem Big & False Lash odstín Brown Black.

 

kosmetika - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

No a to nejdůležitější na konec - tužka na obočí. Už odjakživa si myslím, že obočí je nejdůležitější na celém obličeji a můžu to potvrdit i proto, že jsem si prošla tak extrémními fázemi jako "Brežněv" nebo "vytrhej co můžeš" a ne, nebyl to zrovna pěkný pohled. Každopádně jsem si obočí nikdy nedokreslovala a až minulý týden v Anglii jsem si koupila konečně pořádný produkt, díky kterému moje obočí konečně vypadá souměrně. Mám odstín dark od Tanya Burr a jsem s ní naprosto spokojená, takže až mi dojde, tak si pro ni opět letím do Anglie.

 

kosmetika - 8
(Foto: Archiv blogerky)


A jak to máš ty? Maluješ se, nebo razíš heslo no make-up? A jestli ano, tak jaké produkty používáš?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •