Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nejsem ten typ, který vyráží do kina na horory ob týden, ale když jsme se s kamarádkami ve škole bavily o tomto hororu, tak mě docela zaujal a spontánní rozhodnutí, že na něj odpoledne vyrazíme, bylo na světě.

Kruhy aneb když jde strašpytlík do kina

V kině
zdroj: Thinkstockphotos V kině
aktualizováno 23.02.2017, 09:34 | 23.02.2017, 09:34 | Krásná.cz/enthusiaster

Nejsem ten typ, který vyráží do kina na horory ob týden, ale když jsme se s kamarádkami ve škole bavily o tomto hororu, tak mě docela zaujal a spontánní rozhodnutí, že na něj odpoledne vyrazíme, bylo na světě.

Jsem asi první člověk, kterého víc vystrašily trailery před samotným filmem, než horor sám o sobě. Ale to je u mě naprosto normální nenormálnost. Každopádně jsem ten typ, co se nedívá na všechny hnusné záběry, jinak mi je jasné, že bych se nevyspala minimálně týden.Musím říct, že mě film velmi překvapil tím, že měl docela poutavý příběh, což je u hororů dost vzácné. Herecké obsazení pro mě bylo dost neznáme, ale holky byly nadšené z toho, že tam jednu z hlavních rolí ztvárnil Johnny Galecki (Leonard z Teorie velkého třesku).
Další z mých zvláštností je ta, že jsem nikdy neviděla první díl, takže jsem šla tak trošku bez znalosti, i když samozřejmě o videu, které vraždí slyšel asi každý.


PŘEČTI SI TAKÉ:
Tipy na filmy
Tipy na dívčí filmy
10 romantických filmů pro dlouhé večery

Příběh se odehrává třináct let po prvním filmu. Dostane se do rukou profesora, který se o příběh Samary dlouho zajímá a rozhodne se pro jakýsi pokus. Pustí video některým svým žákům a vždy jim pro záchranu vytvoří jakýsi "závěs", aby přežili. "Závěs" funguje na principu toho, že každý z těch studentů zkopíruje svou nahrávku a pustí ji někomu jinému, na koho přehraje svůj rozsudek smrti. Do tohoto projektu se náhodou zapojí i přítel hlavní hrdinky, která si později pustí jeho nahrávku, aby ho zachránila. Tím ale započne pátrání po stopách mrtvé Samary, jelikož její nahrávka nelze zkopírovat a ukrývá další tajemství.


 

ZAJÍMAVOSTI
- Podle designéra speciálních make-up efektů, trvalo asi šest a půl hodiny, než se vytvořil Samařin make-up a kostým. Ten zahrnoval i vodní systém pod šaty, který umožnil efekt neustále kapající vody.

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •