Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dneska, když jsem dorazila domů, jsem si řekla, že konečně napíšu něco aktuálně s velkým A, protože z téhle kavárny jsem přišla asi před dvěma hodinami.

Tip na kavárnu: CØkafe

kavarna - 1
zdroj: Archiv blogerky kavarna - 1
aktualizováno 12.09.2017, 00:00 | 12.09.2017, 00:00 | Krásná.cz/enthusiaster

Dneska, když jsem dorazila domů, jsem si řekla, že konečně napíšu něco aktuálně s velkým "A", protože z téhle kavárny jsem přišla asi před dvěma hodinami.

Do CØkafe jsme s Leou plánovaly jít dost dlouhou dobu. Už od otevření jejich porubského bistra. Bohužel nám ale pořád nějak nevycházel čas, takže jsem se tam poprvé dostaly až někdy na začátku června. A pravdou je, že to tam je vážně úžasné. Víc insta friendly místo byste v Ostravě hledali jen těžko.

 

kavarna - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

kavarna - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Cøkafe a jejich bistro & coffee bar najdeš v již zmíněné Porubě a v centru Ostravy pak espresso bar, kde je to sice menší, ale káva je tam taky skvělá. Mé fotky jsou právě z Poruby, takže se kochej.

 

kavarna - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

kavarna - 7
(Foto: Archiv blogerky)

 

Dostaneš se tam tramvají (7,8,9,17) ze zastávky Hlavní třída nebo autobusem (54,58) z Alšova náměstí. Otevřeno mají denně. Ve všední dny od půl osmé do sedmi a o víkendu pak od desíti také do sedmi.

 

kavarna - 8
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Děsivé postřehy ze života baristky
Jak nezažít faux pas v kavárně
Jak při pouhém sezení spálit spoustu kalorií?

 

kavarna - 9
(Foto: Archiv blogerky)


Jak už jsem psala, je to tam hrozně pěkné, obsluha je moc milá a i proto tam s Leou vydržíme sedět a povídat si hodiny. Většinou naprosto ztratíme pojem o čase a pak najednou zjistíme, že už bude sedm a měly bychom se asi pomalu zvednout.

 

kavarna - 10
(Foto: Archiv blogerky)

 

kavarna - 11
(Foto: Archiv blogerky)

 

A protože tady vždycky píšu i to, jestli si tam alergik na laktózu jako já může dát i něco s mlékem, tak to opět nevynechám a potěším tě tím, že mají v nabídce mléko mandlové, takže pokud miluješ capuccino, tak o něj nepřijdeš. No a abych nezapomněla, tak cheesecake je tam naprosto vynikající a kdybych mohla, tak si dám stoprocentně svůj vlastní a ne jen na vidličku od Leonky.

 

kavarna - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

kavarna - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

P.S. Viděla jsi někdy lepší kolo? Je fakt nádherné a sloníkové prostě.


P.P.S. Pokud jsi stejně jako já blázen do kavárenských instagram profilů, tak rozhodně nesmíš vynechat ten od Cøkafe, protože vážně stojí za to. Už jenom ty fotky tě donutí tam zaskočit na něco dobrého!0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •