Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Velký příbytek na váze většinou přichází v období puberty. Někteří lidé však s váhou bojují již od dětství. To je případ i Češky Lenny, která žije v Dánsku. Jak se vymanila z dětské oplácanosti? A co jí nejvíce pomohlo?

Boubelkou už od dětství! Podívejte se na příběh Lenny, která zhubla 25 kg

Lenny
zdroj: Instagram Lenny
aktualizováno 28.11.2017, 16:48 | 28.11.2017, 16:48 | DyA

Velký příbytek na váze většinou přichází v období puberty. Někteří lidé však s váhou bojují již od dětství. To je případ i Češky Lenny, která žije v Dánsku. Jak se vymanila z dětské oplácanosti? A co jí nejvíce pomohlo?

Lenny nikdy nebyla štíhlá jako proutek. Od dětství ráda jedla a vždy byla "největší" ze třídy. První zlom přišel na střední škole, kdy se před maturitním plesem snažila zhubnout nějaké to kilo. Příliš se to nedařilo, a tak se postupem času dostala váhová ručička až na 100 kg. „Pamatuju si do dneška, jak jsem byla s kamarádkou na výletě v Hamburgu, a stoupla jsem si tam na nějakou váhu a říkala jsem si, že takhle to už dál nejde. Během půl roku jsem přibrala okolo sedmi kilo. Viděla jsem to na sobě, měla jsem jiný obličej a necítila jsem se dobře. Nemrzelo mě to, ale štvalo mě to,“ prozrazuje Lenny ve svém videu.

 

Lenny
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Konečně oblékla vysněné šaty! Dojemná proměna, během které dívka zhubla za rok 60 kg
Ze 100kilové boubelky je štíhlá sportovkyně! Jak to Pavlína dokázala? VIDEO
Dívka radí, jak odolat nezdravým pokrmům. Díky tomuto triku zhubla 30 kg!

 

Lenny
(Foto: Instagram)

 

Možná i to byl zlomový okamžik, který změnil její přístup k jídlu. Lenny však pochopila, že nezáleží jenom na stravě, ale i na pohybu, a tak se rozhodla navštěvovat fitko. Vyzkoušela si hned několik druhů cvičení jako třeba box nebo jógu. Sama ale tvrdí, že nejvíce jí vyhovují silová cvičení, po kterých se cítí dobře. Za svůj pobyt v Dánsku, kde žije již čtvrtým rokem, zhubla úctyhodných pětadvacet kilo. Lenny však sama přiznává, že nevidí problém v tom, když si občas dá kvalitní burger nebo pizzu. Nechce být otrokem jídla a rozhodně nevidí smysl v tom, že si bude u jídla počítat jeho kalorie. Za normální přístup ke zdravému životnímu stylu Lenny moc tleskáme. Podobné smýšlení nad jídlem by měla mít snad každá holka.

 

Všechny podrobnosti o jejím hubnutí nalezneš ve videu.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení