Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hledáš cvičení, které ti pomůže zhubnout v oblasti zadečku, ale nebudeš se při něm tolik namáhat a potit? Pak ve svém okolí zapátrej po aqua zumbě.

Cvičení na zadek, u kterého se nezapotíš

Vložit video na:

aktualizováno 04.10.2015, 00:16 | 04.10.2015, 00:16 | Krasna.cz/trm

Hledáš cvičení, které ti pomůže zhubnout v oblasti zadečku, ale nebudeš se při něm tolik namáhat a potit? Pak ve svém okolí zapátrej po aqua zumbě.

"Aquazumba je spojení latinskoamerických tanců a fitness, od klasické zumby se liší zejména tím, že probíhá ve vodě," vysvětluje trenér Vojtěch Červinka. Jestli máš nějaké zdravotní omezení nebo pár kilo navíc, díky čemuž nemáš úplně pozitivní vztah ke cvičení, aqua zumba je pro tebe ideální, protože díky tomu, že se odehrává ve vodě, je k tvému tělu mnohem šetrnější a příjemnější, než cvičení na suchu.

 

Aqua zumba je zábavný způsob, jak bezpečně cvičit a přitom se pobavit. Cvičení ve vodě je mnohdy náročnější, a přesto pro tělo šetrnější. Navíc po lekci odcházíš příjemně naladěná a nebolí tě celé tělo, jako je tomu u jiných sportů.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Zhubni i bez posilovny
Cvičení pro lenochy
Jedno cvičení na všechny problémy!


Zacvičit si ji můžeš přijít třeba do Aquapalace v Čestlicích u Prahy, najdeš ji i v Brně v bazénu Tesla, ve Viva Fitnes v Českých Budějovicích nebo v Bazén ZČU v Plzni na Lochotíně. Kde ve svém okolí najdeš nejbližší kurz, zjistíš třeba na www.zumba.com.


Pokud náhodou ve svém okolí nic neseženeš, nebo zrovna nemáš penízky na vstupné, můžeš si zazumbit klidně i v bazénu na zahradě nebo s kamarádkami v rybníku. Kroky vycházejí z klasické zumby. Můžeš po ukázkách zapátrat na internetu.

 

Na jaké partie je aqua zumba nejprospěšnější vliv? "Při aqua zumbě se posiluje celé tělo, ale nejvýraznější zlepšení vidí člověk na hýždích," radí Vojtěch Červinka. Pokud chceš pomocí aqua zumby zhubnout, nestačí ti ovšem jen jedna čtyřicetiminutová lekce týdně, chce to i vyvážený jídelníček a hodně pohybu.12 hlasů
Vaše hodnocení