Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kaitlyn Davidson se dostala doslova na hranici života a smrti. Ovšem odrazila se ode dna a z anorektičky se stala krásnou a silnou dívkou. Podívejte se s námi na její proměnu.

Dívka kvůli posedlosti cvičením začala trpět anorexií GALERIE

Kaitlyn Davidson - 10
zdroj: Instagram Kaitlyn Davidson - 10
aktualizováno 17.01.2016, 00:58 | 17.01.2016, 00:58 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Kaitlyn Davidson se dostala doslova na hranici života a smrti. Ovšem odrazila se ode dna a z anorektičky se stala krásnou a silnou dívkou. Podívejte se s námi na její proměnu.

S anorexií bojovala dva roky a málem se jí stala osudnou. Kaitlyn Davidson (23) se dostala na váhu 37 kg. Rozhodla se to však změnit a dnes dokonce patří mezi úspěšné bikiny fitness modelky. Když byla v tom nejhorším období svého života, lékaři ji řekli, že jí vypadají vlasy, přestane mít periodu a kdykoli se ji může zastavit srdce.


V roce 2013 se nevzdala a začala s anorexií bojovat. Přibrala 19 kilo a v říjnu zazářila na soutěži bikiny fitness, kde se umístila na skvělém šestém místě: "Nutila jsem se do extrémních situací, tlačila jsem se za vlastní hranice. Byla jsem na tom závislá. A bylo to velmi vyčerpávající. Jídlo jsem vnímala jako nepřítele. Moje láska ke cvičení a zdraví se změnila ve smrtící posedlost," svěřila se britskému Daily Mailu Kaitlyn.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

INSPIRUJ SE! Dívka zhubla 57 kilogramů, jídelníček sdílí na Instagramu
50 nejzdravějších potravin všech dob! Tohle jez klidně denně
Jen jedno jablko denně a váha 39 kilo! Kráska téměř umřela hlady


Australanka někdy cvičila i třikrát denně. V tělocvičně trávila i pět hodin. Až v roce 2012 během Vánoc, které trávila na Havaji, si přiznala, že je nemocná. "Nemohla jsem jít ani plavat. Byla mi neustále zima," dodala dívka.


"Nedokázala jsem relaxovat a užít si čas s rodinou. Prioritou pro mě byla kontrola jídla a cvičení. Neustále jsem trpěla úzkostmi. Máma mi v té době věnovala knihu o herečce Portii de Rosi. Její příběh se podobal tomu mému. A i to mi pomohlo v přiznání si, že mám problém," svěřila se.

 

Na její proměnu se podívej v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 9 Otevřít fotogalerii5 hlasů
Vaše hodnocení