Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Riley Hemson vždycky milovala nezdravé jídlo a svou váhu příliš neřešila. Jenže před dvěma lety se ručička váhy zastavila na číslici 115. V ten moment si Riley uvědomila, že je na čase, něco změnit.

Dívka radí, jak odolat nezdravým pokrmům. Díky tomuto triku zhubla 30 kg!

Riley Hemson
zdroj: Instagram Riley Hemson
aktualizováno 07.11.2017, 16:24 | 07.11.2017, 16:24 | DyA

Riley Hemson vždycky milovala nezdravé jídlo a svou váhu příliš neřešila. Jenže před dvěma lety se ručička váhy zastavila na číslici 115. V ten moment si Riley uvědomila, že je na čase, něco změnit.

Jednadvacetiletá Riley Hemson pracuje jako zdravotní sestřička a sama říká, že právě její profese měla velký vliv na to, aby se nad sebou zamyslela. „Máme jenom jedno tělo a musíme o něj patřičně pečovat,“ řekla Riley pro DailyMail.com. Podle Riley spočívá největší kouzlo hubnutí v naší hlavě. „Jakmile se vnitřně nastavíme na zdravou cestu života a bude nám duševně dobře, pak se ztráta kilogramů dostaví sama,“ radí Riley.

 

Riley Hemson - 1
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tyhle dívky konečně prozradily pravdu o modelingu a úpravách fotografií aneb Nevěř všemu, co vidíš!
Inspirace jako hrom! Za půl roku dokázala tato Češka zhubnout přes 20 kilo. Neuvěříš, jak její tělo vypadá dnes
Stačilo pouze 90 DNŮ k tomu, aby se z oplácané holky stala štíhlá laňka! BEZ CVIČENÍ

 

Riley Hemson - 6
(Foto: Instagram)


Kde našla Riley inspiraci? Především na Instagramu, kde začala sledovat účty plné hubnutí a zdravého životního stylu. „Viděla jsem, jak lidé váží jídlo, které následně snědí, a řekla jsem si, že to můžu dělat také. Než jsem začala jíst zdravě, nenáviděla jsem rajčata a avokádo. Myslela jsem si, že zhubnu tím, že budou jíst jenom vajíčka,“ dodává Riley.

 

Riley Hemson - 9
(Foto: Instagram)


„Pokud mám chuť na nezdravou věc, pak se otočím a snažím si uvědomit, co daná potravina obsahuje za škodliviny, a tím pádem, co by se mohlo dostat do mého těla,“ prozradila zdravotní sestřička svůj trik. Riley se nezaměřila pouze na změnu jídelníčku, ale také na sport. V současné době se snaží cvičit nejméně pětkrát týdně, a to především cviky, které ji baví. Sama dodává, že před během dává raději přednost kruhovému tréninku nebo HIIT cvikům.

 

Riley Hemson - 7
(Foto: Instagram)


A jaké jsou její výsledky? Za dva roky zhubla přes třicet kilogramů a v současné době váží okolo 85 kilo. Riley však dodává, že chce v hubnutí pokračovat a stále sní o nižší váze.

 

Ukázku jejího jídelníčku nalezneš v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení