Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Čas od času se na ně podíváš. Pomyslíš si: „Kdy začnou konečně růst?“

Kdy ti konečně narostou prsa?

Dívka
zdroj: isifa.com Dívka
aktualizováno 08.03.2017, 10:12 | 08.03.2017, 10:12 | krasna.cz/mydivky.cz

Čas od času se na ně podíváš. Pomyslíš si: „Kdy začnou konečně růst?“

Prsa jsou pro ženy choulostivou záležitostí. Každá z nás, i když to nepřiznáme, se občas kradmo podívá na prsa ostatních dívek, srovnává je, zkoumá. Je to velice prospěšné, protože o prsa se musíme starat neustále. A určitě kvůli nim nemusíme mít žádné komplexy.

 

Růst


První zárodky ňader se začínají u dívek objevovat ve věku 11 let, i když to není možné s určitostí říct. Děje se to různě. Někdy dřív, někdy až o několik let později. Můžeš si koupit sportovní podprsenku, která připomíná spíše top, a zbavíš se problému. Proces formování ňader trvá obvykle 2 až 3 roky.


 

Moje prsa


To je začátek. Velice obecně, musíš si totiž uvědomit, že proces dospívání se u každé dívky liší. Nedá se přesně stanovit, kdy a jak budou tvoje prsa vypadat. Některé dívky rostou rychleji než ostatní, což je zcela přirozené. Tak přirozené, jako je i skutečnost, že prsa nejsou vždy stejná. Někdy trvá jistou dobu, než se "vyrovnají." Ale i dospělé ženy mají obvykle jeden z prsů mírně větší. Běžná věc. Nejdůležitější je, aby ses cítila dobře bez ohledu na jejich tvar a abys tuto mimořádně krásnou část těla akceptovala!


PŘEČTI SI TAKÉ:

Samovyšetření prsu: Přečti si návod a podívej se na video
Rychlý trik, jak zvětšit prsa o TŘI ČÍSLA
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám malá prsa?

 

Krásná prsa


Dlužíme jim toho hodně. Co dělat, aby byla zdravá? Postarej se o ně každodenní koupelí a hydratací. Nezapomeň je mýt krouživým pohybem a zpevňovat je krémy. Co dělat, aby byla krásná? Dopřej si pohodlnou podprsenku! Podprsenka do budoucna chrání tvoje tělo před syndromem ochablých ňader. Jednoduše nadzvedne jejich linii a díky tomu vypadají atraktivnější.

 

Osvoboď se!


Občas je dobré nechat prsa také odpočinout od nepohodlných drátků a elastické látky, od podprsenky. Nadcházející léto se k tomu bude skvěle hodit! Tričko na nahé tělo? Proč ne?3 hlasů
Vaše hodnocení