Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Za každou hubnoucí proměnou se schovává silný příběh. Jinak tomu není ani u sedmnáctileté Josie, která se rozhodla, že si za rok oblékne své vysněné šaty. Rok se s rokem sešel a ze 120kilové boubelky se stala okouzlující dívka. Jak je vůbec možné,...

Konečně oblékla vysněné šaty! Dojemná proměna, během které dívka zhubla za rok 60 kg

Josie
zdroj: Instagram Josie
aktualizováno 22.11.2017, 16:20 | 22.11.2017, 00:12 | Krásná.cz

Za každou hubnoucí proměnou se schovává silný příběh. Jinak tomu není ani u sedmnáctileté Josie, která se rozhodla, že si za rok oblékne své vysněné šaty. Rok se s rokem sešel a ze 120kilové boubelky se stala okouzlující dívka. Jak je vůbec možné, že Josie dokázala takto rychle zhubnout?

Snad každá dívka ví, v jakých šatech chce dokončit střední školu. I Josie Desgrand si vybrala krásné, červené šaty, které však měly jeden velký háček. Byly příliš malé! A tak se Josie rozhodla, že za dvanáct měsíců do nich stihne zhubnout. Do diety se pěkně obula a celý příběh má šťastný konec. Josie ukončila svou školu právě ve zmiňovaných červených šatech, o kterých si před rokem mohla nechat leda tak zdát.

 

Josie Desgrand - 1
(Foto: Instagram)

 

Josie Desgrand - 2
(Foto: Instagram)

 

Josie Desgrand - 3
(Foto: Instagram)

 

Josie ze svého jídelníčku vyškrtla cukr, omezila příjem sacharidů a samozřejmě přestala konzumovat předpřipravená jídla. „Předtím jsem jedla hodně chleba a různých wrapů. Navíc jsem si dopřávala obrovské porce,“ řekla Josie pro Daily Mail Australia. Josie dodává, že její stravování je opravdu striktní. Rozhodně nemá žádné „cheat“ dny, během kterých by si dopřávala sladkosti nebo fast food. „Nevidím to jako dietu, je to životní styl. Ze začátku bylo těžké jíst zdravě, teď už mi to nedělá problém,“ říká Josie. I její matka Cathrine je z proměny nadšená. „Nešlo jenom o proměnu jejího těla, především změnila svůj život,“ tvrdí pyšná maminka.

 

Josie Desgrand - 5
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ze 100kilové boubelky je štíhlá sportovkyně! Jak to Pavlína dokázala? VIDEO
Dívka radí, jak odolat nezdravým pokrmům. Díky tomuto triku zhubla 30 kg!
Stačilo pouze 90 DNŮ k tomu, aby se z oplácané holky stala štíhlá laňka! BEZ CVIČENÍ

 

Josie Desgrand - 6
(Foto: Instagram)

 

Josie Desgrand - 7
(Foto: Instagram)1 hlasů
Vaše hodnocení