Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jak zhubnout na břiše, zadečku nebo na stehnech, to se dočteš všude. Co když ale potřebuješ zhubnout v obličeji?

Konečně účinné cviky pro štíhlejší obličej

Druhá brada
zdroj: Thinkstockphotos Druhá brada
aktualizováno 20.11.2017, 00:27 | 20.11.2017, 00:27 | Krasna.cz/trm

Jak zhubnout na břiše, zadečku nebo na stehnech, to se dočteš všude. Co když ale potřebuješ zhubnout v obličeji?

Obličej je všem pořád na očích, takže nechtěná oplácanost ve tváři může leckomu zadělat na pořádný mindrák. Pokud trápí i tebe, v prvé řadě si začni víc věřit. To, že máš kulatější obličej, z tebe rozhodně nedělá horšího člověka. Naopak! Psychologové tvrdí, že lidé s oválným tvarem obličeje a plnými rysy v druhých vyvolávají pocit dobrosrdečnosti, důvěry a radosti.


Nestresuj se tedy kvůli druhé bradě nebo trochu širším rysům. Pokud chceš, máme pro tebe několik triků, jak je zpevnit a místo oteklého obličeje si pořídit sympatickou zdravou tvář.
Počítej s tím, že tvar obličeje je nám ve velké míře daný geneticky. Pokud ho máš od přírody široký a kulatý, nezměníš to. Ale proč taky? V showbyznysu existuje spousta atraktivních dívek, které mají přesně takový. A díky tomu se liší od ostatních. Mrkni na topmodelku Lily Cole, zpěvačku Adel nebo herečku Christinu Ricci.


Nejsi-li se svým obličejem spokojena, může za to spíš fakt, že je povolený a povislý. Místo složitého hubnutí zkus tedy cvičením svůj obličej zpevnit. Výsledky uvidíš dříve a zjistíš, že tohle je proměna, kterou jsi potřebovala.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Štíhlejší obličej jen díky make-upu!
Zhubni v obličeji snadno a rychle!
Vážně potřebuješ zhubnout?Cviky na obličej jsou šikovné v tom, že je můžeš cvičit v podstatě kdykoli a kdekoli. Nepotřebuješ tělocvičnu, žádné cvičební pomůcky, dokonce můžeš posilovat při nějaké jiné činnosti. Využij toho, že sedíš sama v kupé ve vlaku, čekáš v parku, než se pejsek vyčůrá, věnuj se cvičení, když koukáš na film nebo chatuješ s kamarádkou. Alespoň třikrát týdně si najdi chviličku, pravidelnost je důležitá.


Pokud se bojíš, že ti intenzivní cvičení způsobí výrazné mimické vrásky, natři si před cvičením obličej mastnějším krémem nebo mandlovým olejíčkem. Krém či olej do pokožky vklepávej, netři pleť silou. Touto automasáží si zároveň zajistíš hebkou, pružnou pleť a zdravý odstín.

 

Pravidelná masáž zbavuje tkáň usazených toxinů, odvodňuje, prokrvuje a detoxikuje, proto už díky ní otok ustupuje a tvůj obličej bude viditelně štíhlejší a mladistvější.

 


Po masáži nasaď sérii cviků zaměřených na nejproblematičtější místa obličeje.

 

Podbradek


• Přitlač prsty pravé ruky zespodu k podbradku a snaž se proti jejich tlaku otevřít ústa. Počkej pět sekund, uvolni a desetkrát zopakuj.


Zpevnění okolí rtů


• Našpul rty jako do polibku a vydrž pět vteřin. Zopakuj desetkrát.


• Vyslovuj velmi pečlivě střídavě písmena a, e, i, o, u, dlouhé í. Výslovnost klidně přeháněj, zapoj všechny svaly.


Povislé koutky


• Nafoukni tváře, na pět vteřin zadrž dech a pak roztáhni ústa do širokého úsměvu. Pětkrát zopakuj.


Dvojitá brada


• Vyslovuj široké é, roztahuj co nejvíc rty a spodní ret se zároveň snaž předsunout dopředu a dolů. Pětkrát zopakuj.


Povolené tváře


• Široce se usměj a snaž se koutky vytáhnout co nejvíc nahoru. Pětkrát zopakuj.


Zpevni celé obličejové svalstvo


• Vyplázni jazyk, vykul oči a křič áááááá, dokud ti vydrží dech.5 hlasů
Vaše hodnocení