Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každá žena je jiná. Některá dostane do vínku perfektní postavu, jiná se naopak trápí s kily navíc a určité dívky se musí potýkat s chlapeckou postavou bez ženských křivek. Dobrou zprávou je, že s typem své postavy můžeš bojovat. Představujeme ti t...

Máš chlapeckou postavu? Tahle dívka ti poradí, jak získat ŽENSKÉ KŘIVKY!

Abby Pollock
zdroj: Instagram Abby Pollock
aktualizováno 28.07.2017, 00:38 | 28.07.2017, 00:38 | Krásná.cz

Každá žena je jiná. Některá dostane do vínku perfektní postavu, jiná se naopak trápí s kily navíc a určité dívky se musí potýkat s chlapeckou postavou bez ženských křivek. Dobrou zprávou je, že s typem své postavy můžeš bojovat. Představujeme ti třiadvacetiletou Abby Pollock, která se vypadala na dlouhou a trnitou cestu nejen za lepší postavou, ale i větším sebevědomím.

Všechno to začalo v roce 2012, kdy Abby nastoupila na inženýrské studium. Škola, stres, ale i partnerské problémy zapříčinily, že Abby čím dál, tím méně jedla. Nakonec měla devět kilo podváhy a bojovala s příznaky anorexie a bulimie. Abby jedla jenom takové množství jídla, které jí zaručilo, že její mozek bude fungovat. Většinou přijímala denně 900 až 1000 kalorií, a snažila se toto číslo nezvyšovat. Nejdříve svůj jídelníček založila na „clean eating“, později přešla na paleo. Následovalo veganství a nakonec zůstala u raw veganství.


Kdy přišel zlom?

Abby už delší dobu cítila, že její stravování není v pořádku. Poté, co zjistila, že ji podvádí přítel a že její otec má rakovinu, rozhodla se, že se sebou něco udělá. Vyhledala odbornou pomoc a ze všeho nejdříve se snažila zvýšit svůj denní příjem kalorií na 2000. „Jíst pouze 1000 kalorií za den vyžadovalo neuvěřitelně silnou vůli. Byla jsem fyzicky vyčerpaná z toho, že jím tak málo, a zároveň se to silně podepsala i na mojí psychice. Měla jsem pocit, že jsem naprosto posedlá,“ řekla Abby pro Cosmopolitan.com.

 

Abby Pollock
(Foto: Instagram)


Jak vypadají její stravovací návyky dnes?
Postupem času si Abby na svůj nový jídelníček zvykla. Dnes jí zhruba 1700 kalorií denně a do svého jídelního plánu zařadila mnoho bílkovin, sacharidů i zdravých tuků. Její typický jídelníček se skládá ze čtyř jídel. Ke snídani si dopřává míchaná vajíčka s kvalitní šunkou, která doplňuje o zeleninu. Ke svačině si většinou dává jablko s baby karotkou. Následuje čokoládová ovesná kaše, která se skládá z vaječných bílků, mandlového mléka, kakaa a stévie. Dále si ráda dopřeje cuketové špagety s mletým krůtím masem, sýrovou omáčkou z mandlového mléka a nakrájených sýrů a zeleninou. A nakonec se Abby odmění po tréninkovou mňamkou v podobě proteinové zmrzliny vyrobené z proteinového prášku, banánu, ledu a mandlového mléka.

 

Abby Pollock
(Foto: Instagram)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tahle PROMĚNA tě dojme. Nicola málem zemřela na anorexii, dnes je z ní KRÁSNÁ ŽENA!
Hledáš motivaci? Tyhle INSTAGRAMOVÉ ÚČTY tě nakopnou ke CVIČENÍ
Tahle dívka tě namotivuje ke cvičení! Zhubla 8 KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ!

 
Abby se snaží dodržovat jídelní plán a zároveň do své stravy zařazuje, co nejméně zpracovaných potravin. Zajímavostí je, že Abby praktikuje tzv. přerušovaný půst, což v praxi znamená, že 16-18 hodin denně nejí. Jde o jídelní strategii, která zlepšuje citlivost na inzulín v krvi a pomáhá tělu využít 100 % energie z přijatého jídla. Nejméně jednou týdně se však odchýlí od stravovacího plánu a dopřeje si oblíbené jídlo jako je například sushi nebo jogurt. V současné době Abby nevnímá jídlo jako strašáka a rozhodně si nevyčítá každou kalorii navíc. Naopak tvrdí, že díky jídlu se cítí silnější, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce.

 

Abby Pollock
(Foto: Instagram)


A co cvičení?
Abby se samozřejmě zaměřila i na cvičení. Zatímco dříve věnovala nejméně dvě hodiny kardio cvičení, dnes se uchýlila spíše ke krátkodobějšímu kardiu a posilování, během kterého se nebojí vzpírat i větší váhy. Sama Abby říká, že právě po zařazení vzpírání do svého fitness plánu, si začala všímat pozitivních změn na svém těle. Nejen, že se jí zvedl zadek, ale její postava získala tvar přesýpacích hodin, což je snem snad každé dívky. V současné době navštěvuje posilovnu čtyřikrát týdně a střídá cviky na záda, bicepsy, ramena, tricepsy a spodní část těla. Po posilování zadku si ordinuje ještě třicet minut kardia, aby se dostavil kýžený výsledek.

 

Abby Pollock
(Foto: Instagram)


Možná jsi přemýšlela o tom, jestli se Abby změnila váha. Odpověď zní, ano, změnila! Dnes Abby váží okolo 69 kilogramů, zatímco dříve měla pouhých 56 kilo. Abby tohle číslo vůbec neděsí, protože sama dobře ví, že dnes vypadá mnohem lépe a především se cítí šťastnější.

 

Abby Pollock
(Foto: Instagram)


A co z toho plyne? Holky, vykašlete se na ručičku váhy! Samy uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe, když místo hladovění začnete zdravě sportovat. „Změny nepřicházejí do dobrého fitness plánu nebo diety. Změny přijdou ve chvíli, kdy se poučíme z chyb, a kdy se rozhodneme, že to nevzdáme,“ radí Abby všem dívkám.0 hlasů
Vaše hodnocení