Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Celulitida trápí snad každou druhou dívku. Některé příslušnice něžného pohlaví ji mají jenom v oblasti zadečku, jiné kvůli ní nemohou nosit ani krátké šortky. To byl případ i pětadvacetileté Sarah Stevenson, která sama říká, že celulitidu měla sna...

Měla celulitidu po celém těle! Pak vyzkoušela triky, které jí změnily život. Zvládneš je i ty

Sarah Stevenson
zdroj: Instagram Sarah Stevenson
aktualizováno 06.02.2018, 19:22 | 06.02.2018, 19:22 | Krásná.cz

Celulitida trápí snad každou druhou dívku. Některé příslušnice něžného pohlaví ji mají jenom v oblasti zadečku, jiné kvůli ní nemohou nosit ani krátké šortky. To byl případ i pětadvacetileté Sarah Stevenson, která sama říká, že celulitidu měla snad po celém těle. Svůj boj s ní ale nevzdala, a rozhodla se, že nad celulitidou zvítězí.

Australanka Sarah Stevenson je oblíbenou fitness trenérkou a blogerkou na blogu Sarah's Day, kde sdílí všechny své poznatky ohledně cvičení a stravování. I když by se mohlo zdát, že Sarah vypadala vždy dokonale, opak je pravdou. Dívka měla velký problém s celulitidou, která ji opravdu trápila. Sarah se ale rozhodla, že nebude házet flintu do žita, a vyzkoušela pár jednoduchých triků, díky kterým má postavu jako ze žurnálu. 


CVIČENÍ


„Obrovského zlepšení jsem si všimla ve chvíli, kdy jsem do svého workoutu začlenila chůzi a běh. Jednoduše řečeno, pokud ztratíte tělesný tuk, většinou dojde i k úbytku celulitidy. Také aerobní cvičení dělá zázraky. Nemusíte dělat všechny ty bláznivé cviky na nohy, stačí, když zvýšíte cirkulaci v těle,“ radí Sarah. Pravdou zůstává, že Australanka nikdy nezapomene ani na sérii dřepů, mostů a výpadů. „Existuje mnoho cvičebních stylů, které vám mohou s celulitidou pomoci. Navíc u většiny z nich se dočkáte i toho, že váš zadek bude krásně vytvarovaný,“ dodává Sarah pro DailyMail.com.

 

Sarah Stevenson - 2
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ukázkový příběh sebelásky! Modelka přibrala a konečně se cítí dobře
Zhubla díky jedinému videu! Neuvěříš, co v něm je
Nemáš čas na cvičení? Angela tě naučí, jak i zaneprázdněný člověk může zhubnout 25 kg

 

Sarah Stevenson - 1
(Foto: Instagram)


VODA A DIETA


A co radí v oblasti stravování? „Vím, že to slyšíte po celou dobu, ale voda by opravdu měla být vaší nejlepší kamarádkou. Detoxikuje tělo, vyplaví z něj všechno špatné. Každý den vypiju dva velké džbány vody. Pokud vám voda příliš nechutná, přidejte citron nebo limetku,“ radí Australanka. Díky pravidelnému pitnému režimu zaznamenala úbytek celulitidy v oblasti břicha, paží a přední i zadní straně stehen.

 

Sarah Stevenson - 4
(Foto: Instagram)

 

Oblíbené ingredience podle Sarah 
Potraviny bohaté na antioxidanty: Myslete na bobule, acai, camu prášek, ananasy, zelený čaj matcha – jednoduše vše, co je tmavě fialové nebo červené. Tyto ingredience pomáhají očistit tělo a zabraňují pohybu volných radikálů. 
Vitamin A a jód: Čím zelenější tím lepší. Hodně používám zelené řasy, baby špenát a kadeřávek. Do salátů také přidávám mrkev. 
Zdravé tuky a omega 3: Doporučuji konzumovat vlašské ořechy, lněná semínka, lněný olej a konopná semínka. 
Kolagen: Mým oblíbeným jídlem je vývar z kostí, který je plný aminokyselin, které zvyšují kolagen v těle a vyhlazují pokožku.
Hydratace: Používejte potraviny, které mají vysoký obsah vody, jako je třeba okurka nebo meloun.

 

Sarah Stevenson - 3
(Foto: Instagram)


MASÁŽ


Sarah nezapomíná ani na masáž problematických partií. Tu vykonává speciálním suchým kartáčem. „Vždy masíruji směrem k mému srdci, a to dlouhými pohyby. Snažte se to dělat pět až deset minut, a poté běžte do sprchy a použijte tělové mléko,“ radí Sarah.0 hlasů
Vaše hodnocení