Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná i ty máš zkušenost s nepříjemným jojo efektem, který se zpravidla dostaví po rychlém a intenzivním hubnutí. Také devětadvacetiletá Hannah ví, že jojo efekt je pěkně demotivující záležitost, která nám dokáže sebrat sebevědomí.

Jak zatočit se zákeřným JOJO EFEKTEM? Mladá Britka prozradila svůj trik

Hannah
zdroj: Instagram Hannah
aktualizováno 27.06.2018, 13:09 | 27.06.2018, 13:09 | Krásná.cz

Možná i ty máš zkušenost s nepříjemným jojo efektem, který se zpravidla dostaví po rychlém a intenzivním hubnutí. Také devětadvacetiletá Hannah ví, že jojo efekt je pěkně demotivující záležitost, která nám dokáže sebrat sebevědomí.

Hannah se svou váhou bojovala přes deset let. Vyzkoušela všemožné diety, které mnohdy byly velmi drastické. Dívka se nyní rozhodla, že svou strastiplnou cestu za vysněnou postavou sdílí na Instagramu, aby své fanoušky varovala před chybami, kterých se sama během hubnutí dopustila.

 

Hannah - 1
(Foto: Instagram)

 

Hannah - 6
(Foto: Instagram)


Poprvé začala hubnout v roce 2008, kdy zhubla skvělých 22 kg. Bohužel stačilo pár týdnů a svou původní váhu měla zpět. "Poté jsem vyzkoušela mnoho šílených a nezdravých diet: 5.2, Atkinsonovu dietu, Juice +, 10 dní rychle. Vždycky jsem zhubla, ale většinou jsem rychle přibrala, protože jsem nebyla šťastná," vysvětlila Hannah pro DailyMail.com. Další příbytek na váze přišel v momentě, kdy se dívka po sedmi letech rozešla se svým přítelem.

 

Hannah - 4
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žila jenom na žvýkačkách a perlivé vodě! Příběh, který ti vyhrkne slzy do očí
Změna jako hrom! Jak se ze 170kilové dívky stala sportovkyně?
Velká inspirace! Dívka se vypořádala s dětskou baculatostí i anorexií. Co radí ostatním?

 

Hannah - 3
(Foto: Instagram)


Následně přišel další problém s názvem bulimie. "Ovládla mě porucha příjmu potravy. Trpěla jsem atypickou bulimií, během které jsem celý den nejedla, a pak jsem se rychle přejedla. Jídlo jsem samozřejmě ihned vyzvracela," svěřila se Hannah. Naštěstí si brzy uvědomila, že trpí touto nemocí a rozhodla se vyhledat lékařskou pomoc. Osmnáct měsíců navštěvovala kognitivní behaviorální terapii, která jí velmi pomohla. Během svého léčení zavítala do posilovny - a byla to láska na první pohled. Hannah se zamilovala do posilování a zdravého stravování. Dívka všem ostatním radí, aby zapomněli na diety a raději se zaměřili na zdravé stravování a posilování. 

 

Hannah - 2
(Foto: Instagram)

 

Hannah v jednom příspěvku zmínila, že si je vědoma svých nedostatků. Dívka ale říká, že nedostatky ji vnitřně posilují. "Nikdo není dokonalý. Některé partie mého těla nejsou bezchybné, ale pokud si uvědomíme, že žádná dívka není dokonalá, pak teprve můžeme žít spokojený život." Britka dodává, že po sedmi letech se konečně může podívat do zrcadla, aniž by chtěla hladovět, zvracet nebo jinak trestat své tělo.0 hlasů
Vaše hodnocení