Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snad většina z nás tuší, že snímky modelek procházejí přes Photoshop. Tahem myši se ubere pár čísel v pase, nebo zvětší obsah košíčku podprsenky. Bohužel pravda je mnohem horší. Rozhodně se nejedná o kosmetické úpravy, které zaberou pár minut, ale...

Tyhle dívky konečně prozradily pravdu o modelingu a úpravách fotografií aneb Nevěř všemu, co vidíš!

Plus-size modelky
zdroj: Instagram Plus-size modelky
aktualizováno 01.11.2017, 00:45 | 01.11.2017, 00:45 | Krásná.cz

Snad většina z nás tuší, že snímky modelek procházejí přes Photoshop. Tahem myši se ubere pár čísel v pase, nebo zvětší obsah košíčku podprsenky. Bohužel pravda je mnohem horší. Rozhodně se nejedná o kosmetické úpravy, které zaberou pár minut, ale naopak o dlouhý proces vylepšování, kdy na samotném konci vyvstane z fotografie skoro až nadlidská bytost.

Naštěstí existují dívky, které se rozhodly, že tyto postupy nebudou nadále tolerovat. Plus-size modelky Diana Sirokai z Londýna a Callie Thorpe z Walesu se před nedávnem rozhodly sdílet fotografii, na které je zachycen původní snímek před vylepšením i výsledná fotka. „Účelem tohoto sdílení bylo především to, abychom ukázaly, jak časopisy a média editují fotografie a dělají z nás někoho jiného. Žijeme v naprosto falešném světě,“ řekla Diana pro DailMail.co.uk.

 

Plus-size modelky - 5
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

XXL inspirace: Plus size modelka Tess Holliday váží 118 kg a je na to pyšná!
XXXL inspirace: Tahle holka je důkazem, že tančit můžeš i s kily navíc
Trápí tě nějaké to kilo navíc? XXL fashion blogerka ti ukáže, co nosit!

 

Plus-size modelky - 4
(Foto: Instagram)


Instagramový příspěvek má přes 13 000 liků a nespočet komentářů plných podpory a vlídných slov. Většina lidí navíc dodává, že neupravená verze je krásnější a přirozenější. „Chceme ženám ukázat, že mít celulitidu, strie a břicho, které není příliš pevné, je normální. Buďme ve své kůži šťastné a nedělejme ze sebe někoho, kým nejsme,“ dodává Callie.

 

Plus-size modelky - 11
(Foto: Instagram)

 

Plus-size modelky - 8
(Foto: Instagram)

 

Na další fotky plus-size modelek se podívej v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení