Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš pocit, že nám média předhazují ideál krásy, který je pro většinu z nás nedosažitelný? Asi nikdy nebudeme mít dlouhé nohy, dokonalou pleť a tělo bez žádného faldíku. A pokud takového těla dosáhneme, kdo nám zaručí, že budeme šťastné a spokojené...

Ukázkový příběh sebelásky! Modelka přibrala a konečně se cítí dobře

Maggie Greene
zdroj: Instagram Maggie Greene
aktualizováno 31.01.2018, 00:57 | 31.01.2018, 00:57 | DyA

Máš pocit, že nám média předhazují ideál krásy, který je pro většinu z nás nedosažitelný? Asi nikdy nebudeme mít dlouhé nohy, dokonalou pleť a tělo bez žádného faldíku. A pokud takového těla dosáhneme, kdo nám zaručí, že budeme šťastné a spokojené? Modelka Maggie Greene však dokázala, že je na čase, abychom se všeobecnému diktátu postavily! A výsledek? Více než pozitivní.

Zamyslela ses někdy nad tím, kolik času jsi strávila nad úvahami o krásném těle? Tušíme, že většina holek stále přemýšlí nad tím, zda si mohou dopřát kousíček čokolády, nebo raději strávit další den na zeleninovém smoothie. Odpověď na otázku, proč se takhle chováme, je zcela jednoduchá. Všude kolem sebe vidíme vyhublé modelky, které jsou širokou veřejností považovány za krásné. Bohužel nám už nikdo neukáže, že jejich psychické zdraví je nalomené a ony samotné rozhodně nejsou šťastné.

 

Maggie Greene
(Foto: Instagram)


Revolucionářka Maggie

Představujeme ti modelku Maggie Greene, která se rozhodla, že nehodlá dál trpět tento všeobecný úzus. Devatenáctiletá dívka přibrala, a fotku své proměny s notnou dávkou odvahy sdílela na Instagramu. "Obrázek nalevo je pořízen před dvěma lety, fotku vpravo jsem vyfotila před několika týdny. Možná vidíte fyzické změny, ale co určitě nevidíte, jsou psychické změny. Před dvěma lety jsem byla nešťastná. Když jsem se podívala do zrcadla, tak jsem si myslela, že jsem tlustá. Nemohla jsem jít do restaurace s kamarády ani rodinou, a tak jsem doma brečela, protože mi přišlo, že nemůžu nic jíst," píše Maggie na svém Instagramu.

 

Maggie Greene
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zhubla díky jedinému videu! Neuvěříš, co v něm je
Nemáš čas na cvičení? Angela tě naučí, jak i zaneprázdněný člověk může zhubnout 25 kg
Novoroční předsevzetí, které 138kilové ženě změnilo život! Dnes je o 60 kg lehčí


Úžasná proměna

Na obrázku vpravo má Maggie o 15 kilogramů víc, a nutno podotknout, že se konečně cítí spokojená. "Chtěla jsem to sdílet, protože dívka vpravo si přijde hubená, když se podívá do zrcadla," dodává Maggie. Pokud se pozorně podíváš na obě dvě fotky, pak z jejího obličeje sama vycítíš, že na levé fotce není spokojená. A co z toho vyplývá? Především to, že by nikdo neměl určovat, jak bys měla vypadat. Důležité je, aby ses ty sama cítila ve svém těle dobře a vyrovnaně.

 

Maggie Greene
(Foto: Instagram)

 0 hlasů
Vaše hodnocení