Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zázrak, který zabíjí rakovinu, si můžeš vyrobit i doma! Zde je recept.

Vyrob si zázračný léčivý nápoj: Skvělý na imunitu, hubnutí a dokonce i proti rakovině

Šťáva z řepy
zdroj: Thinkstockphotos Šťáva z řepy
aktualizováno 25.01.2014, 00:00 | 25.01.2014, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Zázrak, který zabíjí rakovinu, si můžeš vyrobit i doma! Zde je recept.

Zázračný nápoj, který dokáže porazit zákeřnou nemoc, si můžete vyrobit i doma! Potřebujete jedině červenou řepu, mrkev a jablko. Na účinnost této vitamínové bomby přísahá jeden muž, který se díky němu vyléčil z rakoviny plic.


Muž jménem Seto získal recept od známého bylinkáře z Číny, který údajně tímto nápojem vyléčil desítky svých pacientů. Pil ho tři měsíce a nevynechal ani jeden den. Ze zákeřné nemoci se vyléčil a jeho zdravotní stav se podstatně zlepšil. Se svými pozitivními zkušenostmi se chce podělit a nápoj doporučuje i ostatním, aby porazili nemoci nebo ho jednoduše pili jako prevenci.

 

Příprava

 

Červenou řepu, mrkev a jablko nakrájíme na malé kousky a rozmixujeme v odšťavňovači. Důležité je, abyste koktejl ihned vypili. Čím dříve to uděláte, tím lepší účinek bude mít.

 

Pro osvěžující chuť můžete přidat i citron. Je třeba, abyste ho vypili hned ráno - tedy na lačný žaludek.

 

Osvěžující koktejl můžete pít dvakrát denně. Podruhé si ho dopřejte před 17:00.

 

 

Co všechno vyléčí?

 

Nápoj nemá údajně žádné negativní vedlejší účinky. Je účinný dokonce i při hubnutí. Už po dvou týdnech byste měli zaznamenat, že máte posílenou imunitu. Nápoj omezuje růst rakovinných buněk, posiluje plíce, zabraňuje onemocnění jater a ledvin. Detoxikuje, napomáhá pohybu střev a odstraňuje zácpu. Odstraňuje problémy s akné a napomáhá odstranit bolest svalů po fyzické námaze.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Ta pravá letní jídla, po kterých zůstaneš SEXY
Potřebuje naše tělo detox?
Povánoční DETOX: Zbav se škodlivin a tuků do DVOU týdnů!

 

Malý zeleninový zázrak

 

O tom, že červená řepa je malým zázrakem, věděli už ve starověkém lékařství. Obsahuje množství prospěšných vitamínů a minerálů. Patří mezi ně měď, zinek a jód, které podporují pevnost nehtů a vlasů, nebo vitamín E na celkovou regeneraci organismu.

 

Tato kořenová zelenina reguluje krevní oběh, předchází zácpě, léčí ekzémy, snižuje hladinu cholesterolu, obsahuje látky s protirakovinnými účinky. Výborná je v zimním období, usnadňuje totiž léčbu chřipky a rýmy.8 hlasů
Vaše hodnocení