Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Luis Trigo z Atlanty se stal inspirací pro mnoho lidí. Před několika lety trpěl extrémní obezitou, a někteří lékaři nad ním kroutili hlavou. Vše se změnilo ve chvíli, kdy Luis přišel o práci i o přítelkyni. Přesně v tento moment pochopil, že jeho ...

WOW! Díky nevydařenému vztahu zhubl, a dnes je z Luise magnet na holky!

Luis Trigo
zdroj: facebook Luis Trigo
aktualizováno 14.09.2017, 00:00 | 14.09.2017, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Luis Trigo z Atlanty se stal inspirací pro mnoho lidí. Před několika lety trpěl extrémní obezitou, a někteří lékaři nad ním kroutili hlavou. Vše se změnilo ve chvíli, kdy Luis přišel o práci i o přítelkyni. Přesně v tento moment pochopil, že jeho život potřebuje radikální změnu.

Třicetiletý muž bojoval s obezitou již od střední školy. Další kilogramy nabral po přijetí na vysokou školu, kdy si musel přivydělávat brigádami. "Nikdy jsem nevěnoval pozornost tomu, co jím, protože jsem se jenom snažil projít semestrem a zvládnout pracovní dny," říká Luis.

 

Luis Trigo - 1
(Foto: Instagram)


Kdy přišla změna?
Ve svých čtyřiadvaceti letech vážil Luis neuvěřitelných 182 kilogramů. Během tohoto období měl velký problém s chůzí. Naštěstí dostal pořádnou lekci od života. Rozpadl se mu dlouhodobý vztah a Luis spadl do těžké deprese. Za nedlouho začal mít srdeční obtíže, kvůli kterým navštívil lékaře. Ten mu oznámil šokující zprávu. Řekl mu, že pokud nezhubne, zemře. Luis se rozhodl, že se jen tak nevzdá a začal bojovat. "Můžu jen sedět a umřít, nebo něco udělat a žít život, který chci," řekl Luis.

 

Luis Trigo - 2
(Foto: Instagram)

 

Luis Trigo - 3
(Foto: Instagram)

 

Byla to dlouhá cesta
Nejdříve ze stravy vyloučil cukr a přestal jíst fast food. Postupně začal i se cvičením, které mu zprvu dalo velmi zabrat. Sám přiznává, že se často rozplakal, protože si uvědomil, jak špatně na tom je. Následovaly drobné úbytky na váze a Luis pochopil, jak fungují sacharidy. Také se zaměřil na to, aby přijímal zdravé tuky a bílkoviny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hledáš sport, který tě hned neomrzí? Nejdřív si zodpověz TYTO ČTYŘI OTÁZKY
Nikdy u cvičení nevydržíš? Jennifer ti poradí trik, díky kterému zhubla 34 kilo
Tahle PROMĚNA tě dojme. Nicola málem zemřela na anorexii, dnes je z ní KRÁSNÁ ŽENA!


Duševní síla je důležitá

Luis na sobě tvrdě pracoval. Překonal malé neúspěchy, denně se motivoval a naučil se sebelásce. Podařilo se mu zhubnout 114 kilogramů a začal se soustředit na růst svalů. Celý proces hubnutí vyžadoval psychickou rovnováhu a odhodlání."Pokud se vaše mysl dokáže soustředit na správnou věc, pak můžete dosáhnout čehokoliv," tvrdí Luis.

 

Luis Trigo - 4
(Foto: Instagram)

 

Idol žen
Dnes je z Luise úspěšný osobní trenér. Radí lidem, jak správně jíst a cvičit. Tvrdí, že je schopen lépe porozumět klientům, protože si touto cestou sám prošel. Jeho bývalá přítelkyně nyní může litovat toho, že se s ním rozešla. Luis je atraktivní mladý muž, který snadno okouzlí davy žen.0 hlasů
Vaše hodnocení