Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tess Holliday je plus size modelka a matka, která inspiruje lidi po celém světě. Na instagramu má přes milion sledujících a její jméno už zná kdekdo.

XXL inspirace: Plus size modelka Tess Holliday váží 118 kg a je na to pyšná!

Tess Holiday - 4
zdroj: Instagram Tess Holiday - 4
aktualizováno 01.03.2016, 00:37 | 01.03.2016, 00:37 | Krásná.cz / cis

Tess Holliday je plus size modelka a matka, která inspiruje lidi po celém světě. Na instagramu má přes milion sledujících a její jméno už zná kdekdo.

Devětadvacetiletá Tess měří jen 165 centimetrů, ale váží 118 kilogramů a její konfekční velikost je 52. Ze své vysoké hmotnosti si ovšem nic nedělá a sebevědomí z ní doslova překypuje. Je jednou z těch plnoštíhlých krásek, které dobývají svět modelingu. Právě to byl její sen už od dětství, nicméně celý život se setkávala se šikanou a s lidskou nenávistí. To ji ovšem nezastavilo v tom, aby si svůj velký sen splnila. Dokonce fotila i pro takovou módní kapacitu jako je Vogue.

 

Tess Holiday - 11
(Foto: Instagram)


Tess tvrdí, že být "velkou" neznamená být nezdravou a založila své vlastní hnutí #effyourbeautystandards, které podporuje právě plnoštíhlé ženy a dívky, které se stydí za svou postavu. Svého úspěchu dosáhla právě díky sociálním sítím, kde si ji vyhlédla modelingová agentura.

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ:

DOKONALÁ PROMĚNA: Nechtěla být na svatbě jako koule, tak na sobě začala makat
Dívka kvůli posedlosti cvičením začala trpět anorexií GALERIE
INSPIRUJ SE! Dívka zhubla 57 kilogramů, jídelníček sdílí na Instagramu

 
Všem svým kritikům, kteří říkají, že i na plus size modelku je moc tlustá, vzkazuje: "Slyšela jsem, že 'nereprezentuji' klasický plus size typ a jsem z toho smutná. Naneštěstí, jsem doslova JEDINOU viditelně TLUSTOU mainstreamovou modelkou. Mám 'hubený' obličej? Ano! Ale z toho obviňujte geny, protože zbytek mého těla je tlustý a velký. Nemám vypracované tělo a jsem na to HRDÁ... Když listujeme magazíny, tak bychom měli vidět různé rasy, pohlaví a tvary těl. Vím, že jednoho dne bude vedle mě stát spousta lidí různých velikostí a změní svět."

 

Podívejte se do naší galerie a nechte se od Tess inspirovat, jak milovat vlastní tělo.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii10 hlasů
Vaše hodnocení