Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pavlína Kulichová by z fleku mohla přednášet o tom, jak snadno lze nabrat nechtěné kilogramy. Nejprve přestala jezdit na koni, následně propadla rychlým a nezdravým jídlům a poslední tečkou byly psychické problémy. Mohlo by se zdát, že tento příbě...

Ze 100kilové boubelky je štíhlá sportovkyně! Jak to Pavlína dokázala? VIDEO

Pavlína Kulichová
zdroj: Instagarm/ You Tube Pavlína Kulichová
aktualizováno 14.11.2017, 16:49 | 14.11.2017, 16:49 | DyA

Pavlína Kulichová by z fleku mohla přednášet o tom, jak snadno lze nabrat nechtěné kilogramy. Nejprve přestala jezdit na koni, následně propadla rychlým a nezdravým jídlům a poslední tečkou byly psychické problémy. Mohlo by se zdát, že tento příběh nemá šťastný konec, ale opak je pravdou. Podívej se, jak Pavlína vypadá dnes.

Pokud bojuješ s přebytečnými kily, pak určitě víš, že nejtěžší je, udělat první krok. I Pavlína Kulichová několikrát začala se zdravou stravou, ale nikdy to nemělo dlouhého trvání. Jenže pak už váha přesahovala 100 kg, a tak se Pavlína rozhodla, že po vysazení antidepresiv konečně začne něco dělat. Sama přiznává, že největší zlom přišel ve chvíli, kdy se vnitřně smířila sama se sebou. „Dneska večer začnu. Nečekala jsem na pondělí, na žádný jiný den. Ten večer jsem si už dala jenom lehkou večeři a začala jsem,“ popisuje ve svém videu svůj začátek se zdravým životním stylem.

 

Pavlína Kulichová
(Foto: Instagram)

 

Pavlína Kulichová
(Foto: Instagram)

 

Pavlína se do diety zakousla jako pes. Rozhodla se, že vyhodí všechny špatné potraviny, které doma měla, a nastavila si poměrně nízký příjem kalorií. Rychlý úbytek kilogramů na sebe nenechal dlouho čekat, a za první měsíc dokázala zhubnout přes 10 kilogramů. „Když máte z čeho hubnout, jde to opravdu rychle,“ tvrdí Pavlína. Navíc ke zdravé stravě přidala i cvičení, které jí v dalším hubnutí nesmírně pomohlo. Nebála se běhání, TRX, ale třeba ani crossfitu a plavání. Dnes má Pavlína dokonale vyrýsovanou postavu a přemýšlí o tom, že by se příští rok zúčastnila triatlonu.

 

Pavlína Kulichová
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívka radí, jak odolat nezdravým pokrmům. Díky tomuto triku zhubla 30 kg!
Stačilo pouze 90 DNŮ k tomu, aby se z oplácané holky stala štíhlá laňka! BEZ CVIČENÍ
Inspirace jako hrom! Za půl roku dokázala tato Češka zhubnout přes 20 kilo. Neuvěříš, jak její tělo vypadá dnes

 

Pavlína Kulichová
(Foto: Instagram)

 

Pavlíně za její úžasnou proměnu tleskáme. Z jejího přístupu ke zdravému životnímu stylu je vidět, že Pavlína cvičí nejen proto, aby vypadala skvěle, ale především proto, že ji sport baví a naplňuje. Pokud chceš vědět všechny podrobnosti o její proměně, pak se podívej na toto video.

 1 hlasů
Vaše hodnocení