Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každému člověku pomůže s hubnutím něco jiného. Na někoho fungují motivační citáty, jiný naopak netrpělivě sleduje úbytek váhy a centimetrů. Seznam se s Kristýnou, která vážila skoro sto kilogramů. Následně se však podívala na jedno video, které jí...

Zhubla díky jedinému videu! Neuvěříš, co v něm je

Kristýna Luňáčková
zdroj: Instagram Kristýna Luňáčková
aktualizováno 24.01.2018, 00:36 | 24.01.2018, 00:36 | Krásná.cz

Každému člověku pomůže s hubnutím něco jiného. Na někoho fungují motivační citáty, jiný naopak netrpělivě sleduje úbytek váhy a centimetrů. Seznam se s Kristýnou, která vážila skoro sto kilogramů. Následně se však podívala na jedno video, které jí doslova změnilo život.

S kily navíc bojovala Kristýna již v dětství. Sama přiznává, že nikdy neměla vřelý vztah ke sportu. Občas si sice ráda vyjela na kolečkových bruslích, nebo šla plavat, ale nikdy se nejednalo o intenzivní sportování. Naopak velmi kladný přístup měla ke stravování. Vše se zhoršilo v roce 2012, kdy její sestra začala pracovat ve fast foodu. Díky výhodným zaměstnaneckým slevám se stávalo, že Kristýna jedla nezdravé jídlo i třikrát týdně. Její nezdravý životní styl byl podpořen i tím, že většinu volného času strávila u počítače.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nemáš čas na cvičení? Angela tě naučí, jak i zaneprázdněný člověk může zhubnout 25 kg
Novoroční předsevzetí, které 138kilové ženě změnilo život! Dnes je o 60 kg lehčí
Motivující příběh Nely, který tě nakopne k hubnutí! Jak zhubla 14 kg?

 

První pokus o zhubnutí
Vše se změnilo v březnu 2012, kdy se Kristýna postavila na váhu. Ručička se zastavila na 99,8 kilogramech, což byl pro Kristýnu obrovský šok. Sama říká, že to považuje za jeden z nejhorších momentů v životě. Naštěstí se její maminka rozhodla, že dceru podpoří a začnou společně hubnout. Začaly navštěvovat cvičení zvané vacushape, díky kterému za dva měsíce zhubla 9 kg. Na centimetry zhubla neuvěřitelných 54 cm. Bohužel si Kristýna tento úbytek nedokázala udržet, a opět přibrala na původní váhu.

 

Kristýna Luňáčková - 5
(Foto: Instagram)

 

Kristýna Luňáčková - 6
(Foto: Instagram)

 

Osudové video
Největší zlom přišel o rok později, tedy v srpnu 2013, kdy se začala stravovat zdravě a navštěvovala fitko zhruba 3x v týdnu. Díky snížení kalorického příjmu a intenzivnímu cvičení se stalo, že v říjnu téhož roku měla o 16 kg méně. S hubnutím jí nejvíce pomohlo toto video. "Řekla jsem si, že takhle chci vypadat, tohohle chci dosáhnout, tohle chci být já," líčí dívka ve svém videu. Od té doby si posilování zamilovala, což můžeme vidět i na její úžasné postavě, kterou se v současné době pyšní.

 

Kristýna Luňáčková - 4
(Foto: Instagram)

 

Kristýna Luňáčková - 3
(Foto: Instagram)

 

Na celý Kristýny příběh se můžeš podívat tady.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení