Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes bych vám chtěla ukázat rozdíly mezi dvěma řasenkami, které jsem pro vás otestovala. Řasenky si velmi konkurují, ale přeci jenom na konci zjistíme, která je lepší.

Která řasenka je lepší?

Test řasenek - 2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Test řasenek - 2
aktualizováno 01.04.2013, 01:33 | 01.04.2013, 01:18 | Gabriela Doležalová/Krasna.cz

Dnes bych vám chtěla ukázat rozdíly mezi dvěma řasenkami, které jsem pro vás otestovala. Řasenky si velmi konkurují, ale přeci jenom na konci zjistíme, která je lepší.

Dnešní souboj je mezi řasenkou Maybelline the Rocket volum expresss a Ľoréal Paris Volume millions de cils extra-black. Která je lepší?

Maybelline the Rocket volum expresss

 

Test řasenek - 3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Jak můžete vidět, řasenka je sytě černá a to je to, co všechny od řasenky chceme. Když se ale zadíváte pořádně, zjistíte, že řasy příliš neodděluje, dokonce mírně slepuje. Není to ale nic tak hrozného v porovnání s jinými řasenkami. Moje řasy jsou dlouhé už od přírody, ale řekla bych, že tahle řasenka je i maličko prodloužila. Nosí se pěkně, drží na oku celý den.

Občas jsem ale zaznamenala mírné šmouhy pod okem od spodních řas. Přiznám se, že mi to dělá každá řasenka, protože mám spodní řasy dlouhé a otírají se mi o kůži. Cena se pohybuje kolem 200 korun.

Ľoréal Paris Volume millions de cils extra-black

 

Test řasenek - 4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

I u této řaseny se dočkáme luxusního sytě černého odstínu. Oddělovací schopnosti jsou daleko lepší než u předchozí řasenky. Prodlužovací schopnost je také lepší. Je to první řasenka, která se mi pod okem nedělá šmouhy od spodních řas. Velké plus. Drží na oku opravdu moc pěkně celý den. Cena je kolem 300 korun.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Proč ti řasenka nevydrží?
Jak na krásné oddělené řasy?

Porovnání

 

Test řasenek - 5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Tady je máte vedle sebe, a když se sama na fotku dívám, nevidím bohužel nějaký výrazný rozdíl. Přijdou mi vlastně hodně podobné. Řekla bych, že řasenka Maybelline udělala krásnější spodní řasy a Ĺoréal zase ty vrchní. Myslím, že je to věc vkusu, jakou si kdo vybere.

 

Test řasenek - 1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Kartáčky se liší dost. Maybelline má štětinky velice kraťoučké, a proto více slepuje než Ĺoréal. Ale právě proto je lepší na spodní řasy.

Sečteno, podtrženo: obě řasenky jsem si oblíbila a jsou to mé favoritky. Kdybych ale měla vybrat tu lepší, bude to Ĺoréal, protože mi nevytváří šmouhy pod očima. Ta je ale také bohužel dražší.4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •