Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Kosmetika je můj koníček a už několik let se v tomto světě pohybuji. Za ty roky, ale i za poslední týdny a dny jsem si našla produkty, které mě nezklamou a vždy odvedou skvělou práci. Které produkty to jsou?

Kosmetika, kterou musíš vyzkoušet!

Kosmetika, kterou bys měla vyzkoušet - 3
zdroj: Gabriela Doležalová/Krasna.cz Kosmetika, kterou bys měla vyzkoušet - 3
aktualizováno 29.11.2012, 01:42 | 29.11.2012, 01:17 | Gabriela Doležalová/Krasna.cz

Kosmetika je můj koníček a už několik let se v tomto světě pohybuji. Za ty roky, ale i za poslední týdny a dny jsem si našla produkty, které mě nezklamou a vždy odvedou skvělou práci. Které produkty to jsou?

Linky od Essence jsou upřímně ty nejlepší gelové linky, jaké jsem kdy zkusila. Jsou voděoodolné, a proto drží jak přibité. Jak je ráno aplikuješ, tak budou vypadat i večer. Neztrácejí barvu a odstín Midnight in Paris je černočerný. Nerozmazávají se a zůstanou hezky na svém místě. Drží na oku tak kvalitně, že je docela i těžké je odlíčit. Musíš mít odličovač na voděodolné líčení. Tohle je u mě jednička a už nemám ani potřebu zkoušet gelové linky u jiných značek. Myslím, že se kvalitou velmi snadno vyrovnávají luxusním značkám. A to je seženeš do stovky.

Vyzkoušela jsem nespočet make-upů a pořád hledám nějaký, který by mi perfektně sedl. Pořídila jsem si make-up od Max Factor – Face finity all day flawless, který je nynější novinkou a můžeš na něj v televizi vidět reklamy. Jedná se o produkt, v němž je obsažený make-up, korektor a primer zároveň. Jedná se o úžasnou kombinaci a rozhodně o nejlepší make-up, jaký jsem doposud měla.

 

Kosmetika, kterou bys měla vyzkoušet - 4
(Foto: Gabriela Doležalová/Krasna.cz)

 

Na obličeji krásně drží po celý den, má matný finish, úžasně se nanáší a na pleti je velmi příjemný. Radost mám i z odstínů, které nejsou přehnaně ani růžové, ani žluté, mají přirozenou barvu, která se přizpůsobí každému. Patří mezi ty lepší drogeriové značky a zaplatíš za něj něco málo přes 400 korun, ale tahle investice se vyplatí.

Není snadné najít dokonale pigmentovaný korektor, který zakryje i ty nejhorší kruhy pod očima. Ale já už jsem našla. Na zakrytí svých nedokonalostí používám Dermacol make-up cover, který je rozhodně jednička mezi korektory.

 

Kosmetika, kterou bys měla vyzkoušet - 5
(Foto: Gabriela Doležalová/Krasna.cz)

 

Byl vyvinut jako make-up, nikoliv jako korektor, ale je tak silně pigmentovaný, že kdybys ho aplikovala na celý obličej, vypadala bys jak maska. Tento zázrak zakryje vše a stojí jen něco málo přes stovku.

PŘEČTI SI TAKÉ:
TESTUJEME: Skoncuj s rozšířenými póry
Domácí kosmetický salon: Rozmazluj se za pár kaček

Oblíbila jsem si tužky na oči od Essence, protože jsou pěkně pigmentované, krémové, snadno se nanáší a jsou to ty nejlevnější tužky, jaké jsem kdy našla. Také se mi líbí výběr barev, který nabízejí. Můžeš si vybrat od klasické černé, až po zářivě žlutou nebo zelenou. Hodí se na denní líčení, ale využiješ je třeba i na kouřové líčení na večer.

 

Kosmetika, kterou bys měla vyzkoušet - 6
(Foto: Gabriela Doležalová/Krasna.cz)

 

Velkým hitem se u nás staly krémovo-gelové stíny Maybelline – Color Tattoo, které jsou unikátní tím, že mají hned několik využití. Dají se využít jako klasické linky, také jako báze pod pudrové stíny nebo jako linky. Navíc jejich výdrž je fantastická a pigmentace opravdu na vysoké úrovni. Krásně se s nimi pracuje a barvy jsou překrásné. Myslím, že největší úspěch ale mají modré, které jsem si pořídila i já. Tento odstín je totiž z celé řady asi nejvíce atraktivní.

 

Kosmetika, kterou bys měla vyzkoušet - 7
(Foto: Gabriela Doležalová/Krasna.cz)

 

Avon přišel s novou, luxusní řadou, která je i patřičně pojmenovaná LUXE. Vyznačuje se překrásným zlatým balením, které působí opravdu velmi luxusně a draze. Všechny produkty z této řady doma mám, ale nejvíc mě zaujal pudr a stíny. Pudr voní po sušených meruňkách a velmi dobře matuje. Stíny mají krásné barvy a jsou hezky syté a jejích konzistence je velmi příjemná a snadno se s nimi pracuje.

 

 3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •