Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ano, občas každá z nás pochybuje o tom, zda její přítel je ten nejlepší na světě. Pokud tvůj kluk splňuje alespoň osm bodů, pak si můžeš jít pomalu vybírat svatební šaty.

10 jasných důkazů, že máš skvělého kluka!

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 07.03.2016, 17:41 | 07.03.2016, 17:41 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Ano, občas každá z nás pochybuje o tom, zda její přítel je ten nejlepší na světě. Pokud tvůj kluk splňuje alespoň osm bodů, pak si můžeš jít pomalu vybírat svatební šaty.

Sympatie, láska, společné zájmy, přitažlivost a mnoho jiného. Právě holky jsou ty, které si častěji na svou polovičku stěžují. Je to dáno přírodou a našim ženským raciem, které je nastaveno tak, že rádo a hojně porovnává. Takže, jaký je vlastně dokonalý muž? Můžeš tomu svému odškrtávat body, které splňuje.


Skvělý muž nikdy nedovolí, abys zapomněla, co k tobě cítí
Nejdůležitější znak vztahu a velký dílek do skládačky. Přijdou hádky, přijdou nedorozumění. Nicméně, pocit, že jsi i přesto svým mužem milovaná, je jeden z nejdůležitějších. Je tak silný, že dokáže potlačit i největší neshody ve vztahu. Když víš, že ačkoli je naštvaný kvůli včerejší hádce, tak tě stále miluje a je to na něm patřičně vidět. Nejistota ve vztahu je zabiják.


Podpoří tě
Je jedno, zda chceš jít na kurz salsy, nebo se chystáš na přijímačky na vejšku. Pokud tě podpoří a nebude tě odrazovat tisíci důvody proč NE, drž se ho. Velký člověk ti bude oporou. I kdyby se nedařilo, nikdy neuvidíš v jeho očích posměch a formulku "já jsem ti to říkal".


Bude tě inspirovat
Inspirace je jako podpora, ale ještě o krok více. O ten krok, že ti ukáže světlo a řešení, i když ho sama nevidíš. Že ti věří, i když si sama nevěříš. Můžeš si být jistá, že to nedokáže každý chlap. Pokud ten tvůj ano, gratulujeme.

 


Bude se snažit o tvojí důvěru a ty o jeho
Skvělý muž bude chtít, aby ses ve vztahu cítila skvěle a uvolněně. Nenutí tě být někým, koho si idealizoval, nebo jakou by tě chtěl mít. Ví o tvých chybách, akceptuje je a snaží se hledat společnou cestu, i když jste odlišní. Protože ví, že jen když jsi sama sebou, můžeš být skutečně šťastná. Bez důvěry není žádný základ pro lásku a respekt.


Díky němu se budeš vždy cítit krásná
Pochopí, že ti nemusí stokrát za den opakovat, že jsi krásná. Kouzlo je v tom, jak se na tebe dívá, jak se tě dotýká. Všímá si i detailů. Ocení, když ses vymódila na vaše výročí a rád ti to řekne. Přestože by to nemusela být pravda. Neboť touha udělat druhého šťastným = láska. 

 


Vedle skvělého kluka se budeš cítit v bezpečí
Muži často říkají, že nejlepší kompliment od ženy je ten, že se s ním cítí v bezpečí. Bez ohledu na to, jak vypadá váš vztah, jak dlouho jste spolu a podobně, pokud žena nemůže klidně spát vedle svého muže a necítí se dokonale chráněna, pak je něco v nepořádku.


Dělá pro tebe maličkosti
Potřebuješ zůstat déle na brigádě? Tak on na tebe bude večer čekat před prací, abys nešla sama po tmě. Nachystá ti oblíbený sendvič a kávu, i když musí kvůli tomu vstát o deset minut dřív. Malé věci jsou těmi největšími. Všímej si jich a patřičně ho za ně oceň.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Poznej, že to, co on cítí, není láska
Láska v 21. století
Pravá láska? Odhal ji do minuty
TEST: Je to pravá láska?


Snaží se na sobě pracovat
Hlavně v té intelektuální oblasti. Rád se učí nové věci, nadšeně ti o nich hovoří a těší se z každého progresu. Dělá tyto věci sám pro sebe a svou spokojenost, ale ví, že budou mít pozitivní vliv na váš vztah. A samozřejmě chce v tvých očích vypadat prostě dobře.


Ví, že činy hovoří o lásce
Musíš pochopit, že lidé, kteří jsou plni prázdných slov, si nezaslouží tvůj respekt. Respekt si zaslouží chlap, který svá slova dennodenně dokazuje skutky. A ten tvůj bude jedním z nich. Toto je nejdůležitější bod. Láska je jen slovo. To činy dávají lásce význam.


Bude k tobě čestný a otevřený
Ačkoli by to mělo být někdy bolestivé. Ví, že pro budování opravdu funkčního vztahu je potřeba být čestný. Občas je těžké dát najevo emoce, strach a vnitřní prožitky. Nicméně znakem, že máš toho pravého, je právě to, že se s tebou podělí i o ty nejtěžší věci. Nebude se před tebou skrývat se svými radostmi, ale ani bolestmi a frustracemi. Stejně umožní i tobě, abys mohla být čestná k němu a necítit se nepříjemně.4 hlasů
Vaše hodnocení