Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nikdy neškodí vědět o milování i pikantnosti, o kterých ani vášnivé a zkušené milenky možná dosud netušily.

35 zajímavostí o sexu, které jsi netušila

aktualizováno 26.04.2012, 00:00 | 26.04.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Nikdy neškodí vědět o milování i pikantnosti, o kterých ani vášnivé a zkušené milenky možná dosud netušily.

» První erekci mají muži už v mámině břiše, a to od šestého měsíce těhotenství. Usvědčují ji ultrazvukové vyšetření.

 

» V Ugandě se mladé ženy před milostnou schůzkou štípou do stydkých pysků, aby se jim nalily krví a natekly. Jsou totiž přesvědčeny, že čím rozměrnější výbavu budou v kalhotkách nosit, tím většího úspěchu dosáhnou u mužů.


» Špička klitorisu obsahuje zhruba osm tisíc nervových zakončení. Tak spletitou síť nervů přitom nenajdeš nikde jinde na těle. Muži za ženami co do počtu zaostávají. Jejich penis obsahuje pouhé čtyři tisíce těchto ocásků slasti.


» Nechápeš, proč ti odér semene tvého partnera připomíná čekárnu u doktora? Za zápach může látka zvaná spermin, což je přírodní dezinfekce, která chrání ejakulát před kyselinami v pochvě.

 

» V starověkých Athénách se nevěrní manželé trestali vyholením rozkroku a zasunutím obrovské ředkvičky do řitního otvoru.

 

» I mezi zvířaty se najdou ta se sklonem k homosexualitě. K hrám se stejným pohlavím se nejčastěji uchylují mořští ptáci, ovce a orangutani. V newyorské zoo se dva samci tučňáka, kteří spolu chodili už léta, dokonce rozhodli společně vychovat jedno z cizích mláďat.

 

 

» Největší chuť na sex přichází na ženy a dívky v průběhu druhého týdne cyklu, mezi jedenáctým a patnáctým dnem, kdy se blíží ovulace. Ženské tělo je v té době napěchované hormony a sebemenší dotyk na patřičných místech vyvolává prudce vášnivou reakci. Pokud však bereš antikoncepci, o toto období extáze kvůli chemii přicházíš. Hormony totiž uvolnění vajíčka zcela potlačují.

 

»Výzkumy ukazují, že milování vleže otupuje citlivost k vůním a zvukům. Pokud tedy na tebe drahý skočí ve zpoceném cyklistickém dresu, nebo vám za stěnou vyhrává dechovka nahluchlého souseda, nejlépe si to užiješ na zádech.

 

» Během soulože spálíš zhruba sto až sto padesát kalorií.

 

» Zajímá tě, kolikrát za noc se tvůj partner samovolně vzruší? Můžete ho během spánku pozorovat a na prstech počítat, kolikrát se mu v pánevní oblasti nadzvedne pokrývka. Vsadíme se, že to bude čtyřikrát až pětkrát.

 

» Nekuřáci si sex užívají více. Z průzkumu mezi více než dvěma stovkami párů pod třicet let vyplynulo, že nekuřácké dvojice holdují postelovým hrátkám dvakrát více než partneři, kteří kouří běžně. Navíc si ho mnohem více pochvalují.

 

 

» Při laboratorním pokusu umístili vědci do klece krysí pár. Sameček se k partnerce vůbec neměl až do chvíle, kdy dostal dávku kofeinu. Pak neváhal a s nadšením se vrhl na svou společnici. Podobně účinkuje kofein i na lidi. Proto pokud nemůžeš svého znaveného partnera přimět k akci, dvojité presso mu zaručeně vžene krev do těch správných míst.


» Muži, kteří se prohlašují za ctitele obou pohlaví, podle nejnovější vědecké studie obvykle podvádějí. Těmto údajným bisexuálům odborníci ukázali stejný počet líbivých mužů i sexy žen. Většině z nich se tepová frekvence zvýšila pouze při jednom pohlaví.

 

» Ženské libido slábne v okamžiku, kdy se jeho majitelka ocitne v pevném vztahu nebo v manželství. Z německého průzkumu vyplývá, že jen přibližně polovina žen touží po sexu tak často, jako jejich partneři.

 

» Při ejakulaci se semeno z mužova penisu řítí závratnou šedesátikilometrovou rychlostí.

 

» Mezi italskou smetánkou osmnáctého století byla věrnost záležitostí spíše romantickou a velice výjimečnou. Většina vdaných šlechtičen si tehdy veřejně najímala takzvaného cicibea, obdobu dnešního mužského prostituta, důvěrníka a milence.

 

» Průměrná milostná předehra trvá jedenáct až třináct minut, pohlavní styk samotný zabere sedm až osm minut.

 

 

» Během menstruace můžeš dosáhnout intenzivnějšího orgasmu než normálně. Vysokou výbušnost slasti zapříčiňuje důkladné prokrvení podbřišku, které také podporuje vlhkost klína. Partner do tebe tedy vklouzne tak lehce, jakoby klouzal po naleštěné podlaze.

 

» Indičtí asketové si s oblibou přivazují na penis pytle s kamením nebo i obyčejným závažím, aby se jim nástroj patřičně prodloužil. Prahnou po rozměru, jenž přesáhne délku jejich vlastního chodidla.

 

» Během života vyprodukuje běžný muž patnáct litrů semene.

 

» Nejvíc vzrušující zážitek, který tebou zamává, údajně můžeš prožít během milování "zezadu". Podle psychologů za něj vděčíme faktu, že na svého partnera jednoduše nevidíš. Pak se totiž odvážeš mnohem více, než když každou chvíli kontroluješ podle výrazu v tváři jeho vzrušení.

 

» Elektrické vibrátory vynalezli na sklonku devatenáctého století lékaři. Používali je hlavně k léčení žen s hysterií a neurózami. Výsledky léčby si nemohli vynachválit. Orgasmus totiž odstraňuje příznaky těchto poruch.


» Máš špatnou náladu? Podle amerických sexuologů stačí potřít vagínu mužským semenem. Zlepšení tvého duševního stavu se dostaví prakticky okamžitě.


PŘEČTI SI TAKÉ:

25 zajímavostí, které jsi o Facebooku ani netušila
Test: Máš zmáknutou sex-teorii?
Ve středu je LÍZÁTKOVÝ DEN! Kdy je den čokolády, tuleňů a dalších bizarností?

 

» Až čtyřicet pět procent kluků by si přálo, aby jejich genitální výbava vypadala robustnější. Výzkum zároveň ukázal, že kluci a muži s mohutně vyvinutým přirozením jsou obecně spokojenější se svým vzhledem než majitelé výbavy pro panenky.

 

» V čínském císařství zastávali nejvyšší úřední pozice v Zakázaném městě chlapíci zbavení svého mužstva. Tito muži si často useknutý penis s varlaty uchovávali jako svátost ve džbánu na nejvyšší polici v domě, což mělo symbolizovat vysoké postavení, kterého se jim podařilo touto obětí dosáhnout.

 

 

» Když v tobě tvůj kluk spustí svou slastnou spršku, pouze dvě stě spermií z milionu přežije cestu a dostane se až k vajíčku.

 

» Už jsi někdy narazili na člověka, který by se vášnivě mazlil třeba s krávou? Určitě bys ho označila za zvrhlíka. Interspecifickým projevem lásky se však někdy oddávají i zvířata. Například polární medvěd s grizzlym.

 

» V případě, že se s vášní oddáváš cyklistice, mohl by se tvůj koníček nepříjemně projevit ve vaší posteli. Podle americké studie totiž většina žen, které týdně ujedou přes dvě stě kilometrů na kole, trpí sníženou pohlavní citlivostí.

 

» Možná se ti už někdo pokoušel namluvit, že ženám a dívkám trvá minimálně dvacet minut, než se dokonale vzruší a roztouženě skočí po svém partnerovi. Experimenty na McGillově univerzitě tento dohad vyvrátily. Podle jejich závěrů se totiž ženy rozvášní se stejnou rychlostí, jako jejich mužské protějšky, tedy za jedenáct až dvanáct minut.

 

» Podle sexuologů ti k větší rozkoši pomohou erotické fantazie. Čím detailnější film ti při sexu poběží v hlavě, tím hlasitěji budeš sténat slastí.

 

» Podle klidové délky penisu svého partnera nemůžeš vůbec odhadovat, do jakých rozměrů pak naroste ve vzrušeném stavu. I sebenepatrnější ocásek můžeš totiž erotickou předehrou přetvořit v salátovou okurku.

 

» Druhým místem nejčastěji používaným k sexuálním dobrodružstvím jsou sedadla automobilu. Prvenství však s velkým náskokem drží ložnice.


» Laškování s lesbičkou tě uspokojí spolehlivěji, než podobné řádění s klukem. Dokazuje to australská studie, podle které se jedenatřicet procent žen při poslední vášnivé noci se svým drahým nedočkalo orgasmu, zatímco s partnerkou jich takto trpělo pouze čtyřiadvacet procent.

 

» Lidem, kteří se jednou až dvakrát týdně oddávají sexu, koluje v krvi více imunoglobulinu A, který posiluje imunitu těla.

 

» Sedmdesát pět procent mužů se dušuje, že se svou partnerkou dosáhne pokaždé orgasmu. Naproti tomu pouze dvacet devět procent žen a dívek tvrdí totéž o svém partnerovi.8 hlasů
Vaše hodnocení