Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Říká se, že to, jestli se nám člověk líbí, poznáme v prvních deseti vteřinách. Na co se ale kluci v těch deseti vteřinách podívají?

A máme jasno! Na co se kluci dívají jako první?

První rande
První rande
aktualizováno 14.08.2017, 16:55 | 14.08.2017, 16:55 | Krásná.cz / sim

Říká se, že to, jestli se nám člověk líbí, poznáme v prvních deseti vteřinách. Na co se ale kluci v těch deseti vteřinách podívají?

Máš se smát a kulit očka, nebo nastavovat zadek v upnutých legínách? Nebo snad o vzhled vůbec nejde, a ta pravá jiskra přeskočí až poté, co se poznáte? Tady jsou názory dotázaných kluků:

 

Martin (20) – Určitě si prvně všímám OBLIČEJE, především rysů ve tváři. Holky, které mě zajímají, musí být SYMPATICKÉ a MILÉ, to poznám právě z obličeje. Hned poté ale sjedu pohledem i na POSTAVU. Upřímně pro mě je i ta docela rozhodující. Také mě zaujme, když má pěkné VLASY.

 

Milan (26) – OBLIČEJ je to první, na co koukám. Pokud má holka krásné oči a úsměv, tak mě má napůl získaného. Ale k čemu by mi byla sice krásná holka, se kterou si nebudu rozumět. Mám to tedy 50 na 50, všimnu si, když je krásná, ale rozhodující je u mě i POVAHA.

 

Michal M. (21) – Záleží na úhlu pohledu. Když jde proti mně, tak koukám na OBLIČEJ, ale když jde přede mnou, nebo stojí z boku, koukám na POSTAVU. Přijde mi ale, že v téhle době každý kouká hlavně na vzhled. Hraje určitou roli, ale není rozhodující. To je potom její POVAHA a to, jak si rozumíme.

 

David (20) – Nejprve koukám lidem do OČÍ. Je to tedy obličej, který upoutá mou pozornost jako první. Hned po očích si všímám ÚSMĚVU a poté VLASŮ. Nějaké to kilo navíc mi nevadí, hlavně že holka bude hodná a něčím mě zaujme.


ČTĚTE TAKÉ:

Co se klukům nejvíc líbí na holkách?

Tipy a triky: Kde se nejlépe seznámit s panem božským?

Jaké jsou nejčastější chyby, které děláme ve vztazích? NEJHORŠÍ VLASTNOSTI odhaleny

 

Michal H. (23) – Žena mě musí zaujmout nejprve vzhledem, beru to jako přirozený zákon přírody. Základem je OBLIČEJ, který mě musí na první pohled přitahovat. Když to řeknu úplně upřímně, podívám se poté i na PRSA a ZADEK. To ale beru jen jako bonusy navíc, které nejsou rozhodující. Za to hlavní považuji její CHOVÁNÍ, charakter, společné zájmy a smysl pro humor.

 

Patrik (21) – Nejdříve si všimnu OBLIČEJE, a pokud mám to štěstí, i ÚSMĚVU. Když je holka zády, tak mi samozřejmě, jako asi každému chlapovi, sjedou oči na zadek. Pořád to ale není to nejhlavnější, to je pro mě CHARAKTER a chování, které se ale, bohužel, na první pohled nepozná.

 

Matěj (21) - Když se tak zamyslím, zkouknu  holku spíše od spoda. Pokud má dlouhé nohy a pěkný zadek, mou pozornost upoutá hned. Když potom vyjedu pohledem výš, určitě se podívám do očí. Miluji, když má holka krásné oči. Všímám si ale pak hlavně toho, jaká je a jaký má smysl pro humor.0 hlasů
Vaše hodnocení