Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Našly jsme šest věcí, které nejsou vůbec sexy, a my holky si bohužel myslíme, že jsou.

Bacha! Tohle není sexy! (I když myslíš, že ano)

Pár
zdroj: Thinkstockphotos Pár
aktualizováno 28.10.2017, 00:56 | 28.10.2017, 00:56 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Našly jsme šest věcí, které nejsou vůbec sexy, a my holky si bohužel myslíme, že jsou.

Kluci nemají na to, co my holky považujeme za atraktivní, stejný názor. Prozradili nám, co je odpuzuje...

 

Víš, v čem vypadáš absolutně sexy? Překvapíme tě, ale možná si to myslíš jen ty. Je totiž dost možné, že kluci nemají stejný názor. Víme, čemu se vyhnout, abys nevypadala lacině nebo tuctově. A pro kluky odpudivě.

 

Každá věc v našem následujícím seznamu se obecně mezi holkama považuje za absolutně sexy záležitost, která u opačného pohlaví vzbudí zájem. Ve skutečnosti je to však přesně naopak. Hranice mezi svůdným oblečením a přehnanou vyzývavostí je totiž velmi tenká. Na co si dávat pozor?

 

Síťované punčochy

 

Pokud si oblékneš punčochy s velkými, černými oky, jako bys chtěla říct?: "Hej, podívej se na mé sexy nohy!" Alespoň to tvrdí kluci. Ve skutečnosti postačí, pokud si oblékneš krátkou sukni. Když jsou tvoje nohy opravdu sexy, žádný kluk to nepřehlédne. Nepotřebuješ je omotávat síťkovanými punčoškami. Vypadají totiž kýčovitě a lacině.

 

 

Krvavě rudé rty

 

Ano, dokonale nalíčené, ultra červené rty opravdu mohou být sexy – ale jen když se chystáš večer do společnosti. Na denní líčení se rozhodně nehodí, obzvlášť ne ve tvém věku. V reálném životě navíc klukům neimponují. Výrazně rudé rty sice vypadají svůdně, ale žádný kluk nemá chuť testovat příchuť rtěnky a být od ní celý umazaný, shodují se. Líbat chtějí tedy jen rty bez tuny líčidel!


PŘEČTI SI TAKÉ:

Čím ho odradíš už na začátku vztahu?
10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí
SMSky, které kluci nesnášejí!

 

Oblíbený nápoj? Šílený orgasmus

 

Když se tě tvůj společník zeptá, na jaký drink máš chuť, a ty odpovíš, že na nespoutaný orgasmus, můžeš si tak pěkně zavařit. "Jednou si jedna dívka, kterou jsem pozval na rande, objednalo koktejl Sex on the Beach a výmluvně se na mě podívalo. V té chvíli jsem se cítil trošku nesvůj. Sexappeal jí to rozhodně nepřidalo, právě naopak," prozradil v anketě jeden ze zpovídaných kluků.

 

 

Mocné oddechování do ouška

 

Pro kluky prý není nic dráždivějšího, než když mu dívka nechtěně jemně vzdychne u ucha. A je jedno, jestli je to při sexu, tanci nebo jen zaujatém hovoru... Ale když mu do něj neustále funíš, je to spíše nepříjemné. Mysli na to a netlač na pilu.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Jaké holky kluci milují, a jaké nenávidí?
Co na nás kluci doopravdy zbožňují?
Doma.cz: ODHALENO: 25 věcí, které muži na ženách NENÁVIDÍ

 

Když jdeš ven "na ostro"

 

Jistě je pro tvého partnera představa, že jsi celý večer bez kalhotek, velmi vzrušující. Je to příslib vášnivého a rychlého sexu. Pokud jde o rande ve dvou. Pokud jste však strávili večer i s jeho přáteli a partou, vnímá to spíš znepokojivě... A co teprve, když tuto pikantní informaci vybalíš na svůj nový objev, se kterým jsi na prvním rande. Chceš být v jeho očích za dávačku, která hodlá první rande zakončit v jeho posteli? Jedině v takovém případě je totiž podobný výkon pochopitelný.

 

Make-up s třpytkami

 

Dokonalý make-up, vyhlazující báze, trochu rozjasňovače, stíny, lesk... Co si na obličej dokážeme před rande naplácat, to je někdy až k podivu. V čem se kluci shodují? Chtějí, abychom vypadaly upraveně, ale přirozeně. Takže žádná vrstva šminek, připomínající masku. Zakrýt kruhy pod očima nebo pupínky ano, ale tak, aby nepoznal, že za svou krásu nevděčíš jen přírodě, ale také kosmetickému průmyslu. Co tě prozradí, že si vypomáháš? Třpytky! Na očích, rtech i v make-upu. Třpytivé flitry vypadají lacině a infantilně. A to kluky odradí.

 

Co se nelíbilo tvému klukovi, co na tvém sexy vzhledu zkritizoval? Těšíme se na tvé názory v komentářích.16 hlasů
Vaše hodnocení