Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vzpomínání na bývalého partnera nebo se vám do vztahu vkrádají časté hádky? I tyto maličkosti mohou naznačovat konec.

Blíží se konec vašeho vztahu? Tyto varovné signály ber vážně

Rozchod
zdroj: Thinkstockphotos Rozchod
aktualizováno 17.05.2017, 00:53 | 17.05.2017, 00:53 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Vzpomínání na bývalého partnera nebo se vám do vztahu vkrádají časté hádky? I tyto maličkosti mohou naznačovat konec.

Vztah může skončit stejně rychle, jako začal. I přes četné neshody se snažíme na něm pracovat a nezničit něco, co jsme budovali dlouhá léta. I když je rozchod bolestivý, někdy je tím nejlepším rozhodnutím. Pokud si však nejste jisti, zda se rozejít nebo ne, mohou vám pomoci tato znamení...

 

Nejste otevření

Důvěra je základem vztahu a pokud se svému partnerovi neotevřete a nebudete spolu mluvit, může to vztah ohrozit. Podělte se s ním o vaše zážitky z práce, pocity, ale i obavy.

 

Rozdílné platy

Peníze nejsou všechno, ale pokud jeden ve vztahu vydělává viditelně víc, může to způsobit nepříjemnosti. Problém bývá nejčastěji v tom, že si nemůžete dovolit stejné věci, a to vztah oslabuje. Také se může stát, že ten, co méně vydělává, se cítí méněcenný.

 

Vzpomínáte na bývalého

Pokud jste opravdu ve vztahu šťastná, nepotřebujete se vracet do minulosti. Pokud to však tak není, snažíte se srovnávat. Pokud se tento problém objeví ve vašem vztahu, je možná čas přemýšlet nad tím, jestli to má ještě smysl.

 

 

Rozdíly ve výchově dětí

Každý má svůj vlastní styl výchovy a není příjemné, když mu do toho někdo mluví. Vede to často pouze k hádkám - a ty vztahu nepomáhají. Zkuste tolerovat výchovu toho druhého. Nikdy nevíte, zda se nedozvíte a nenaučíte něco nového.

 

Nekomunikujete

Komunikace je velmi důležitá. Pokud se vám však zdá, že je na bodu mrazu, zkuste se jí věnovat důkladněji. Problémy v sobě neduste, ale povídejte si o nich.

 

Nudíte se spolu

Stereotyp ve vztahu vede často k nudě, smutku a rozchodu. Stačí, když to začne pociťovat jeden z vás. Proto je třeba, abyste si ve volném čase vymýšleli program. Už i společný nákup vás může povzbudit.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Co ti dal tvůj bývalý?
Rozchoď rozchod: S našimi tipy to zvládneš!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč při rozchodu ubližujeme?

 

Stále se hádáte

Pokud jste již v takovém stádiu, že hádky nedokážete omezit, je na čase si o vztahu promluvit. Časté hádky mohou vézt k averzi a ta až k rozchodu.

 

Myslíte na někoho jiného

Přemýšlíte nad tím, jaký by byl váš vztah, kdybyste byli s někým jiným? Může to znamenat, že už ve vztahu nejste šťastní.

 

Vaše omluvy nejsou upřímné

Když jste udělali něco, zač se musíte omlouvat, buďte upřímní. Pokud se omlouváte pouze proto, aby byl klid, může to znamenat to nejhorší.0 hlasů
Vaše hodnocení