Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chtěla bys vědět, jak se otázkou sexu zabývají známé světové celebrity? Některé z nich se totiž nechaly slyšet.

Celebrity radí: jak na skvělý sex

Rihanna
zdroj: oficiální zdroj Rihanna
aktualizováno 27.02.2012, 09:39 | 27.02.2012, 00:00 | tej

Chtěla bys vědět, jak se otázkou sexu zabývají známé světové celebrity? Některé z nich se totiž nechaly slyšet.

Sex rozhodně nepatří pouze obyčejným lidem, ale holdují mu i největší celebrity na světové scéně. Co mají nejraději - a nestydí se o tom mluvit? Prozradíme vám to!

 

Mel B
(Foto: oficiální zdroj)

 

Melanie Brown

 

Zpěvačka z bývalých Spice girls, kterou zřejmě znáš spíš pod nickem Mel B, se rozhodně netají svou chutí k sexu. Prý se s manželem milují až pětkrát denně, což jí také pomáhá v hubnutí. Tuto fyzickou aktivitu tak doporučuje všem, co chtějí zhubnout.

 

Mariah Carey

 

Tato zpěvačka sexu opravdu moc neholduje. Rozhodně se nedá zařadit mezi ty zlobivé herečky, které využijí nabídky každého druhého. Mariah se totiž chlubí tím, že miluje sex až po svatbě. Má to prý své romantické kouzlo.

 

Rihanna
(Foto: oficiální zdroj)

 

Eva Longoria

 

Herečka, kterou znáš nejspíš ze seriálu Zoufalé manželky, se nechala slyšet, jak se líbí sex jí. Nad ničím nepřemýšlela a hned odpověděla, že její nejčastější pomůckou je šátek. Je prý jedno, zda si jím zavážeš oči, ruce nebo ho použiješ jinak. Rozhodně se s ním dá zažít spoustu zábavy.

 

Jessica Alba

 

Jessica si v sexu potrpí na hračky. Přiznala se, že často navštěvuje sexshopy, kde nakupuje erotické filmy a sexy prádélko, dokonce i to kožené. S manželem si tak prý okořeňují sex, který to po tolika letech potřebuje.

 

 

Lindsay Lohan

 

Herečka a zpěvačka Lindsay se přiznala, že je pro ni sex stejně důležitý, jako jídlo a spánek. Není se tedy čemu divit, že partnery střídá jako ponožky, brzy je tolik sexu zřejmě omrzí. Ona si z toho však nic nedělá, potřeby je důležité naplňovat.

 

Rihanna

 

Zpěvačka se přiznala, jak své partnery vzrušuje. Prý jim posílá své nahé fotky, aby viděli, o co přicházejí, když jsou od ní daleko. Myslí si, že je to zcela přirozené a nechápe ostatní, kteří to nedělají.7 hlasů
Vaše hodnocení