Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jsi zrovna singl nebo tě tvůj vztah už nějakou dobu netěší? Víme, proč řešení neodkládat.

Chceš být šťastně zadaná? Návod, se kterým to stihneš ještě do konce prázdnin

Sama
zdroj: Thinkstockphotos Sama
aktualizováno 17.08.2017, 00:33 | 17.08.2017, 00:33 | / Kuba

Jsi zrovna singl nebo tě tvůj vztah už nějakou dobu netěší? Víme, proč řešení neodkládat.

Chodí nám do redakce mnoho dotazů, ve kterých se nám svěřujete se svými problémy s láskou. Hodně z nich řešíme i s našimi "zpovědníky" z Klučičí zpovědi a kluci pro vás mají spoustu užitečných rad a tipů.

 

Dnes se náš "zpovědník" Kuba rozhodl rozepsat trochu více na téma vztahy a nespokojenost v nich a má pro tebe tip, proč bys měla k řešení milostných trablů využít právě léto a prázdniny. Máš totiž víc času na přemýšlení, akci i poznávání nových lidí.

 

Když nejsi ve stávajícím vztahu šťastná…

 

Někteří z nás už nějakou dobu setrvávají v nefunkčním partnerském vztahu. Nyní je dobrá příležitost k tomu, zkusit se zamyslet na vaším vztahem a nějak ho začít řešit. Zamysli se, zda ve vašem vztahu převládají spíš hezké chvíle, nebo je jich už velmi málo. Třeba zjistíš, že ve vztahu opravdu nejsi šťastná, a rozhodneš se to už konečně nějak řešit.

 

Další věcí může být seznámení s někým novým. V tom ti možná brání to, že stále na svého bývalého myslíš, stále máš na stole věci, které ti kdysi dal jako dárek, a tajně doufáš, že se k tobě někdy možná vrátí. Za tím je potřeba udělat tlustou čáru. Možná to bude znít krutě, ale věcí, které ti jej stále připomínají, by ses měla alespoň v nějakém ohledu zbavit. Pokud je nechceš vyhodit, neměla bys je mít alespoň denně na očích.

 

 

Když jsi nedobrovolně singl…

 

Spousta lidí by se zase ráda seznámila - když máš volno, můžeš si v klidu ujasnit, co od druhého pohlaví a vztahu celkově očekáváš, a zkusit si zadat inzerát třeba na internetovou seznamku. S jeho sestavením si dej patřičnou práci, samozřejmostí by měla být i tvoje, pokud možno neutrální fotografie, kde jsi jen ty sama, a bez nějakého dalšího okolí. Zároveň je to příležitost, pročíst si inzeráty na seznamce, které tam už jsou, a zkusit na nějaký zareagovat. V tomto ohledu bys měla být i sama iniciativní.

 

Pokud internetové seznamky odmítáš nebo je zatím využívat nechceš, můžeš se alespoň o prázdninách více zaměřit na seznámení v reálném světě. Zkus při procházce venku nyní vnímat více signály, které k tobě vysílá opačné pohlaví, usměj se, případně se osměl ještě více a sama nějakého kluka zkus oslovit. Dnes není již nic divného, pokud budeš ty ta první, která jej osloví.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Deset pravidel trvalého vztahu
10 důvodů, proč je lepší být SINGLE
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kde se dá zaručeně seznámit?

 

Když jsi šťastně zadaná, ale chceš to ještě vylepšit…

 

Pokud jsi ve spokojeném vztahu, můžeš přes prázdniny vymýšlet nějaké společné aktivity - pokud je třeba tvůj přítel na brigádě, pracuje či má prostě jiné povinnosti, jistě nemá příliš mnoho času něco vymýšlet. Zřejmě ho pak potěší, když přijdeš s něčím zajímavým ty, a příjemně ho překvapíš. Ovšem i tady bys měla předem uvažovat nad tím, zda tvou snahu přítel nakonec ocení. Třeba když přijde po práci unavený a ty vymyslíš něco až moc fyzicky náročného. Zkus se předem zamyslet, co ho doopravdy baví, nebo ho lehce naťukni.0 hlasů
Vaše hodnocení