Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vyskytuje se ve tvém okolí někdo, na koho neustále myslíš? Pak asi víš, že nejtěžší je, aby si tě dotyčný všiml. Co takhle vyzkoušet pár triků, díky kterým ti můžeme zaručit, že se do tebe ihned zblázní?

Chceš ho sbalit? 12 tipů, díky kterým se ti to povede!

Flirtování
zdroj: Thinkstockphotos Flirtování
aktualizováno 12.12.2017, 00:00 | 12.12.2017, 00:00 | Krásná.cz

Vyskytuje se ve tvém okolí někdo, na koho neustále myslíš? Pak asi víš, že nejtěžší je, aby si tě dotyčný všiml. Co takhle vyzkoušet pár triků, díky kterým ti můžeme zaručit, že se do tebe ihned zblázní?

Především je důležité, abys sebrala odvahu a do flirtování se vrhla po hlavě.


1. Drž se blízko. Neboj se zaměřit na oční kontakt a snaž se, abys byla svému idolu stále nablízku. Uvidíš, že se ti to vyplatí.


2. Zaměř se na své rty. Co si takhle namalovat rty v momentě, kdy se na tebe dotyčný dívá? Nic smyslnějšího snad neexistuje.


3. Odpovídej na jeho instastories a snapy. Jedině tak pochopí, že ho doopravdy zajímáš.

 


4. Usmívej se a zdrav ho. Neboj se, nemusíš se hned nutit do sáhodlouhé konverzace. Stačí, když ho potkáš na chodbě a pozdravíš ho. Nejlépe, když k pozdravu připojíš i široký úsměv.


5. Nakopni se dobrou písničkou. Chystáš se s ním na první rande, nebo ho jenom chceš oslovit? Pak si nejdříve pusť motivující písničku, a teprve potom se vrhni na věc.


6. Nos u sebe žvýkačku. Co mu takhle nabídnout žvýkačku? Tato věta dokáže prolomit snad všechny ledovce světa.

 


7. Zkus si jeho kšiltovku. Běž k němu a vezmi mu jeho pokrývku hlavy. Nejen, že v ní budeš vypadat roztomile, ale opět můžeš prolomit komunikační ledy.


8. Zaměř se na spontánní rande.
„Mám děsnou chuť na kuřecí nugetky, nepůjdeš se mnou?“ Jednoduchá věta, která nic neznamená, ale na druhou stranu znamená mnoho. Rozumíme si. :-)


9. Zajímej se. Vypráví ti o svém koníčku? Pak zapomeň na to, že bys během výkladu zívala a znuděně se dívala po místnosti. Naopak se snaž projevit zájem. Určitě to ocení.

 


10. Komentuj jeho fotky na Instagramu. Nemusí se hned jednat o srdcervoucí komentáře, stačí, když projevíš svůj zájem.


11. Představ ho svým kamarádkám. Konverzace ve více lidech může být zprvu příjemnější než ve dvojici.


ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Umíš flirtovat?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Kamarádství, flirt, nebo vážný zájem?
Po čem doopravdy touží? 10 rad, jak být pro muže atraktivnější


12. Občas nereaguj na jeho zprávu.
Tento krok ho znervózní, ale zároveň bude mít větší chuť, aby zabojoval o tvou pozornost.1 hlasů
Vaše hodnocení