Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chtějí tě hned dva kluci a ty nevíš, který z nich bude lepší? Poradíme ti, podle čeho bys měla vybírat.

Chtějí tě dva kluci? Jak si vybrat!

Trojka - 2
zdroj: Thinkstockphotos Trojka - 2
aktualizováno 10.01.2017, 00:16 | 10.01.2017, 00:16 | tej

Chtějí tě hned dva kluci a ty nevíš, který z nich bude lepší? Poradíme ti, podle čeho bys měla vybírat.

Nejšťastnější jsou ti, kteří najdou svou pravou lásku, ostatní jim mohou jen tiše závidět. Je jedno, zda nemáš žádného partnera nebo tě chtějí hned dva. Těžké je to v obou případech. Zkusíme ti dnes poradit v případě, že o tebe mají zájem dva kluci.

 

Jejich snaha

 

Hodně záleží na tom, jak moc se snaží tě získat. Lajdácká snaha není určitě dobrá, ale na druhou stranu není nejlepší ani ta přehnaná. Píše ti smsky každou chvíli a v případě, že se neozveš netrpělivě prozvání. Nevěští to určitě nic dobrého. Stejné je to i v případě, že se ozve jen jednou za týden s otázkou, jak ses rozhodla. Je hezké, když se ti kluk podřizuje, chová se hezky, sklání ti poklony a píše zamilované smsky. Pokud to provádí ve zdravé míře, není to nic špatného, spíš naopak.

 

 

Předchozí vztahy

 

Měli oba kluci již nějakou přítelkyni? Zjisti si, jak jejich vztah vypadal a proč skončil. Pokud máš možnost, zeptej se jí osobně, jaké to s ním bylo, jak se choval a další podrobnosti. Případně se můžeš zeptat nějakých kamarádů, kteří o nich vědí víc než ty. Určitě nebude dobrým znamením, pokud se rozešli po tom, co jí několikrát podvedl. Nemysli si, že ho zrovna ty dokážeš změnit, ale bylo by dobré dát mu šanci, aby ti to vysvětlil. Třeba jejich vztah opravdu nefungoval a prostě se zamiloval do někoho jiného. Rozhodně to není omluva podvádění, ale pořád lepší mu tu šanci dát a podle toho se rozmyslet.

 

Kamarádi a volný čas

 

Zjisti, s jakými lidmi se tvůj nápadník stýká a jak tráví volný čas. Má nějaké záliby, dělá sport nebo se pouze povaluje venku s podivíny a holduje alkoholu? Jeho současný volný čas hraje důležitou roli, protože můžeš předpokládat, že ho později budeš trávit s ním a měla by ses bavit podobným způsobem. Také není dobré, pokud má na každý den naplánovaný nějaký koníček a tebe by mu nezbyl žádný čas. Vyber si raději zlatý střed, nebo se ho zeptej, jak si představuje blízkou budoucnost.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Neriskuj při seznamování na síti

Bude dobrý v posteli? Tyto signály ho prozradí!

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak nám (ne)dávat najevo svůj zájem!

 

Zájmy

 

Zeptej se ho, jakou má rád hudbu, filmy, co ho baví a co naopak nemá rád. Pokud se shodujete aspoň v něčem, máš dobrou šanci, že se ve vztahu nebudete nudit a dokážete se domluvit. Je sice trochu pravdy na rčení, že se protiklady se přitahují, ale dej si ruku na srdce. Pokud se nedokážete shodnout ani na tom, na jaký film se spolu podíváte, není to dobré znamení pro začátek.

 

 

Napiš si list

 

Pokud pořád nejsi rozhodnutá, vezmi si list papíru, napiš na něj jejich jména a pod ně přidej veškeré pro a proti, které tě napadnou. Červeně si označ vlastnosti a věci, které jsou podle tebe pro váš budoucí vztah důležité. Všechno sečti a podle toho se můžeš řídit.

 

Naslouchej srdci

 

Všechny rady jsou sice užitečné, ale každý nakonec podlehne svému srdci a jak je známo, to vždycky vybere toho s větším počtem negativních vlastností. Je to však určitě lepší, než si najít hodného a milujícího kluka, se kterým se budeš brzy nudit a časem mu tak nebo tak zlomíš srdce. To nemluvíme o tom, že si budeš celou dobu říkat, jaké by to bylo, kdyby sis vybrala jinak. Koneckonců je závěr stejně na tobě a tvém rozhodnutí, jak se svým životem naložit tak, aby sis to později nevyčítala.
 5 hlasů
Vaše hodnocení