Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čím dokáží kluci spolehlivě uhasit naši vášeň a jak proti tomu bojovat?

Co dělají kluci v posteli špatně

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 11.11.2017, 00:53 | 11.11.2017, 00:53 | Krasna.cz/lk

Čím dokáží kluci spolehlivě uhasit naši vášeň a jak proti tomu bojovat?

Tento článek hovoří otevřeně o sexu. Pokud ti bylo méně než 15 let, nebo pokud se na toto téma ještě necítíš, přečti si prosím jiný text.

Pokud se tě tento problém týká, neboj se dát článek přečíst svému příteli. Jak jinak se dá bojovat proti zlozvykům, než že na ně upozorníme? Pokud svému klukovi neřekneš, že je něco špatně, nápravy se nikdy nedočkáš. A to by byla škoda, protože sex je něco úžasného, co může nadchnout i tebe, když to tvůj milý bude dělat správně.

Velmi často se kluci domnívají, že sex je věc smrtelně vážná a zasmát se v posteli je něco nepatřičného. Jako by z nich smysl pro humor spadnul s posledním kusem oblečení. Jenomže při sexu bys měla být šťastná, a pokud jsi šťastná, tak se můžeš i smát. Nechceme ti říct, že byste si v posteli měli zrovna vyprávět vtipy, na to jsou opravdu vhodnější chvilky, ale pokud tě něco veselého napadne, klidně to řekni nahlas. A i on by měl. Váš sexuální život se uvolní a pro vás oba bude jednodušší dosáhnout uspokojení.

 

 

A když už jsme u toho oblečení. Je tu jedna věc, která se omílá pořád dokola, ale, pánové, opravdu nevypadá dobře, když si jako poslední necháte ponožky. Ano, holky by se v posteli měly smát, ale jistě ne vám. Takže příště ponožky dolů jako první.

Erotogenní zóny máme po celém těle

Kluci, alespoň ti mladí, se také velmi často nevyznají v holčičí anatomii. Hodně z nich si myslí, že stačí mačkat prsa a zasunout a holka je z toho hotová. Jenomže tak to přeci není. My potřebujeme, aby byla pozornost věnována téměř celému našemu tělu, vždyť máme spoustu erotogenních zón a náš miláček by je nejen měl všechny znát, ale pravidelně se o ně starat.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Prodlužte si milování: Jednoduché triky pro velkou změnu
Jak může masturbace prospět vašemu milování?
Je špatný sex důvodem k rozchodu?

Prsa patří k nejdůležitějším erotogenním zónám, a přestože o nich kluci často mluví, ve skutečnosti jim nevěnují dostatečnou pozornost. Prsa by měla být hýčkána a líbána, ne z povinnosti několikrát zmáčknuta a pak hurá pryč. I bradavky potřebují ohleduplný přístup a štípání, kroucení, nebo dokonce kousání není to, co by nás dokázalo rozpálit. Pokud je tvůj kluk takový "sadista“ a nechce si to nechat vysvětlit, zkus mu oplatit stejnou mincí. Když ho párkrát štípneš, pochopí, že to není příjemné ani tobě.

 

 

To stejné platí i v případě klitorisu. Tento malý výstupek je tak citlivý, že se na něj musí opravdu jemně a ještě k tomu s navlhčeným prstem. Protože jinak jeho tření nevede k vášni, ale k bolesti. Jestli je právě tohle věc, kterou dělá tvůj přítel špatně, budeš mu muset ukázat, jak to máš ráda. Není to divné – kluci mají rádi holky, které vědí, co chtějí. Takže zkuste třeba společnou masturbaci, ty seber všechnu svoji odvahu a ukaž mu, jak by tě měl správně laskat.

My svému vzhledu věnujeme péči, zkuste to také

Dalším hrozným zlozvykem je jejich vyžadování orálního sexu. Ano, pánové, my víme, že to máte rádi, ale budeme to dělat, když my budeme chtít. To, že nám nasunete svůj penis přímo před obličej, naši touhu po orálním sexu rozhodně nezvýší. Co kdybyste začli třeba tím, že poskytnete orální potěšení vy nám? My vám to určitě oplatíme.

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Na doma.cz řeší:
Ničitelé sexu: co nám nejvíc kazí milování?
Mužský web Fanda.cz řeší:
Jak ztratit holku v 5 krocích

A s orálním sexem souvisí další věc. Když jde holka na rande, zamíří nejdřív do koupelny, kde své tělo podrobí důkladné depilaci. Nechceme tu tvrdit, že by kluci taky měli chodit jako holátka, ale vyžadují-li orální sex, měl by jejich porost projít určitou úpravou. Mít plnou pusu chlupů totiž není nic příjemného. A to ani nemluvíme o důkladné hygieně.6 hlasů
Vaše hodnocení