Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ještě před několika dny sis myslela, že jsi potkala kluka snů, ale teď to vypadá, že se po něm slehla zem? Na zprávy ti neodpovídá, mobil nezvedá a tobě už pomalu dochází trpělivost? Jenže, jak se v této svízelné situaci zachovat?

Co dělat, když NEPÍŠE, NEVOLÁ a NEJEVÍ ZÁJEM?

Kamarádka v nouzi
zdroj: Thinkstockphotos Kamarádka v nouzi
aktualizováno 31.07.2017, 00:27 | 31.07.2017, 00:27 | DyA

Ještě před několika dny sis myslela, že jsi potkala kluka snů, ale teď to vypadá, že se po něm slehla zem? Na zprávy ti neodpovídá, mobil nezvedá a tobě už pomalu dochází trpělivost? Jenže, jak se v této svízelné situaci zachovat?

Snad každá holka ve svém životě zažila podobný moment. 


Proč to dělají?

Scénář je velmi často podobný. Již nějakou dobu si píšete, randíte a vypadá to, že se rýsuje plnohodnotný vztah. Jenže po několika týdnech tohoto dokonalého období přijde šok v podobě naprosté ignorace. Pomyslnou poslední kapkou je moment, kdy mu pošleš zprávu a on si ji pouze zobrazí. Žádná odpověď, žádné vysvětlení, prostě nic, co by ti dalo alespoň malou nápovědu, co se stalo. Následně to u tebe vypadá tak, že střídavě brečíš a nadáváš, že jsi vůbec takového člověka poznala. Utnout vztah v počáteční zamilovanosti je opravdovou ranou pod pas, obzvláště pokud ti nehodlá sdělit, proč to udělal.

 


Nikdy nelze s jistotou určit, proč se kluk takhle zachoval. Přece jenom každý je jiný a žádnému do hlavy nevidíme. Jisté ale je, že k tomu měl nějaký důvod. Například se může jednat o bejvalku, která mu po několika měsících napsala, a jemu se zastesklo. Často se také stává, že na kluky příliš tlačíme, a tak raději hodí zpátečku. Nebo je možné, že se jednoduše lekl vážného vztahu. Důvodů je opravdu mnoho, a proto je důležité, aby sis sama uvědomila, zda jsi někde neudělala chybu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Rozchoď rozchod: S našimi tipy to zvládneš!
20 znamení, že rozchod je na spadnutí
Jak ustát rozchod? ZKUŠENOSTI ČTENÁŘEK


Nebuď stíhačka

Pokud se holka dostane do podobné situace, pak většinou udělá chybu v tom, že kluka neustále bombarduje zprávami. Denně mu napíše několik smsek, volá mu a píše i jeho kamarádům, zda nevědí, co se stalo. Tohle je rozhodně ta největší chyba, kterou můžeš udělat. Chápeme, že tě situace trápí a chtěla bys vědět, co se stalo, ale uvědom si, že tímhle jednáním kluka zpátky nezískáš. Ba právě naopak ho ještě více ztratíš. Kluci opravdu nesnáší, když holky dolézají a neustále je nahánějí. Naopak chtějí, abychom byly tajemné, a tudíž, aby nás mohli „ulovit“.

 


Rada na závěr?
Rozhodně po tobě nikdo nechce, abys mu nenapsala a chovala se naprosto pasivně. Na druhou stranu stačí, když mu napíšeš jednu zprávu, ve které shrneš všechny své pocity. Neboj se ho zeptat, proč se takhle chová, zároveň ale netlač na pilu. Pokud ti na zprávu neodepíše, pak zřejmě už nemá smysl dál bojovat. Je evidentní, že s tebou nadále nechce být, a proto nemá cenu se zbytečně stresovat a nervovat. Bylo to hezké, ale už je to pryč! Zaměř se na sebe a dělej všechno proto, abys zase byla šťastná. Připrav se na to, že se po několika měsících může ozvat, ale nepřikládej tomu příliš velkou váhu. Kluk, který se na tebe zničehonic vykašlal jednou, se na tebe stejným způsobem vykašle i příště. Samozřejmě, že každý se mění, ale je důležité mít toto na paměti.

 

Jak ses s podobnou situací vypořádala ty?0 hlasů
Vaše hodnocení