Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chodíte spolu už nějaký ten pátek, ale ty jsi zatím neslyšela sladké vyznání? Pak jsi zřejmě smutná a zklamaná z toho, že se tvůj kluk ještě nevyjádřil. Co za tím stojí? A proč ti nedokáže říci, že tě miluje? Máme pro tebe pár rad, jak se k této s...

Co dělat, když neříká MILUJI TĚ?

Nešťastná láska
zdroj: Thinkstockphotos Nešťastná láska
aktualizováno 15.09.2017, 00:00 | 15.09.2017, 00:00 | Krásná.cz

Chodíte spolu už nějaký ten pátek, ale ty jsi zatím neslyšela sladké vyznání? Pak jsi zřejmě smutná a zklamaná z toho, že se tvůj kluk ještě nevyjádřil. Co za tím stojí? A proč ti nedokáže říci, že tě miluje? Máme pro tebe pár rad, jak se k této situaci postavit.

Určitě nejsi jediná holka, která si na vyznání musí počkat. Nemusí to nutně znamenat, že je mezi vámi konec. Existuje totiž hned několik důvodů, proč ti láskyplná slova ještě neřekl.

 

Co za tím vězí?
I když se to nezdá, většina kluků bere slovní spojení "miluji tě" opravdu vážně. Nechtějí tímto slovem plýtvat a často čekají na ten pravý okamžik. Rozhodně nechtěj, aby se ti kluk vyznal po týdenní známosti. Mnoho holek dělá kardinální chybu v tom, že si vyznání vynutí. Nejen, že tímto chováním svého kluka "donutíš" ke sladkým slovům, ale především ho odradíš. Kluci jsou velmi spontánní bytosti, které nemají rádi, když je někdo do něčeho nutí. A u vyznání to platí dvojnásob!

 


Vezmi věci do svých rukou

Napadlo tě, že tvůj kluk čeká na to, až řekneš "miluji tě" jako první? Víme, že to není standardní postup, ale v dnešní době je to bohužel běžná praxe. Kluci jsou čím dál, tím více stydlivější a moc je potěší, když se holka vyzná jako první. Zkus se nad tím zamyslet. Uvidíš, že svého přítele velmi potěšíš a třeba se na oplátku dočkáš stejných slov. Rozhodně řekni tato slova z očí do očí. Zapomeň na všechny smsky, nebo snad volání, protože vyřčená slova nic nenahradí.


ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Proč neříkáme „miluji tě"
TEST: Jsi připravena říct "Miluji tě“?
Miluje tě doopravdy? Prověř si ho


Zeptej se ho!
Také se může stát, že spolu chodíte už poměrně dlouho, ale tvůj kluk se k žádným vřelejším slovům nemá. V tento moment seber veškerou svou odvahu, a zeptej se ho, zda s tebou chce být. Možná, že odpověď bude nepříjemná, a tak se připrav na nejhorší. Měj na paměti, že lepší je být sama, než trávit čas s někým, kdo tě nemiluje. Tohle je samozřejmě ten nejtragičtější scénář, který se vůbec nemusí naplnit.

 


Vyčkej času...
Jak už jsme říkali, kdo si počká, ten se dočká. Navíc známe ve svém okolí hned několik párů, kteří si vyznání řekli až po několika měsících, a dnes patří mezi nejstabilnější a nejzamilovanější páry. Někdy se láska nemusí dostavit hned zpočátku vztahu. To ale ničemu nevadí, hlavní je, že vašemu vztahu dáte šanci a oba se budete snažit, aby vám to vydrželo co nejdéle.0 hlasů
Vaše hodnocení