Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ne vše, co dělají v posteli ostatní, se musí líbit i tobě. Jsou praktiky, které tě nelákají, nebo na ně jednoduše ještě nepřišel ten správný čas. Co když ale chceš svého kluka potěšit ústy, jenže zároveň se ti z té představy dělá blivno? Známe tri...

Co když se ti hnusí orální sex?

Předehra
zdroj: Thinkstockphotos Předehra
aktualizováno 25.01.2015, 00:29 | 25.01.2015, 00:29 | Krasna.cz/trm

Ne vše, co dělají v posteli ostatní, se musí líbit i tobě. Jsou praktiky, které tě nelákají, nebo na ně jednoduše ještě nepřišel ten správný čas. Co když ale chceš svého kluka potěšit ústy, jenže zároveň se ti z té představy dělá blivno? Známe triky, díky kterým svůj odpor hravě překonáš.

Orální sex je velmi příjemná záležitost, kterou se obšťastňují i páry, které spolu zatím ještě nespí. Ráda bys tuto praktiku také zařadila do vašich erotických hrátek, ale když dojde na věc, znechuceně se odtáhneš? Víme, co ti pomůže překonat odpor.

 

Dělej to dobrovolně

 

Rozhodně se do orálního sexu nenuť. Pokud to budeš dělat jen kvůli svému klukovi a horko těžko budeš potlačovat svůj dávicí reflex, neužiješ si to ani ty, ani on, protože tvé znechucení na tobě pozná. Když přiznáš, že se na to zatím necítíš, rozhodně to nenadělá takové problémy, jaké by způsobila situace, kdy by ses před ním skutečně ublinkla.

 

Nepřeháněj to s hloubkou

 

Možná jsi na internetu zkoukla nějaký lechtivý film, ve kterém zkušená pornoherečka zasouvá obrovský penis svého hereckého kolegy do úst celý. Nemusíš se snažit ji stoprocentně napodobit. Metoda "hlubokého hrdla", jak se tato praktika nazývá, je spíš pro zkušenější dívky a ženy a chce to docela cvik. Pro začátek si rozhodně vystačíš s olizováním a sáním jeho špičky, a nemusíš se bát, že by tvůj drahý nebyl nadšený.

 

 

Přilož ruku k dílu

 

I když se jedná o orální sex, neznamená to, že bys nesměla používat ruce. Jednou rukou si penis přidržuj v takové poloze, aby ses k němu co nejpohodlněji dostala. Druhou můžeš zatím dráždit okolí penisu. Klidně můžeš zkombinovat laskání jazykem a honění rukou.

 

Hygiena

 

Proč se ti myšlenka na orální sex hnusí? Hlavně asi kvůli představě nedostatečné hygieny. Není ale nic špatného na tom, když svého kluka požádáš, aby se před tím důkladně umyl, nebo když ho v rámci předehry zatáhneš do sprchy a důkladnou očistu si vezmeš na starost ty sama.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mýtus nebo pravda? Orální sex prospívá tvé pleti
Orální sex: Co když je moc velký?
Polykat či nepolykat?

Orální sex: jaké nebezpečí na vás číhá?

 

Sprcha

 

Pokud máš obavu z nežádoucí chuti nebo zápachu chlouby tvého miláčka, klidně spolu ve sprše zůstaňte a dopřej mu orální uspokojení tam. Když budeš mít v ústech divnou chuť, krátká sprška to spraví. Navíc teplá sprcha bude příjemná i tvému klukovi, takže se nemusíš bát, že by tyhle očistné pauzičky snížily jeho vzrušení.

 

Diriguj si to sama

 

Vyber si takovou polohu, při které si sama budeš moct regulovat tempo i hloubku zásunu. Zkus si před něj třeba kleknout, když stojí, nebo když sedí na židli, při tom si nebudeš muset nijak kroutit krk ani ruce. Kdyby měl celou situaci pod palcem tvůj kluk, mohl by zvolit hloubku nebo rychlost přirážení, které by ti nemusely být příjemné. Díky tomu, že si budeš vše regulovat sama, můžeš se kdykoli odtáhnout, pokud by tě bolela pusa, nebo by ti to nebylo příjemné. Klidně orální práci prostřídej s ruční, nebude mu to méně příjemné.

 

Čokoláda

 

Jestli se ti přeci jen přirozená chuť jeho chlouby a šťáv příčí, přebij je něčím příjemnějším. Můžeš mu třeba penis potřít rozteklou čokoládou. Ne moc horkou, aby ho to nepálilo, ale hřejivá lepkavá hmota na kůži mu bude rozhodně příjemná. A tobě určitě zachutná.


Mentolka

 

Jestli nemáš po ruce čokoládu, a ráda bys jeho vůni a chuť něčím překryla, zkus si vzít mentolku nebo si vyčistit zuby. Můžeš také použít ústní vodu, ta ti na nějakou dobu osvěží dech a skoro nic neucítíš. Mentol z tvých úst navíc osvěží i penis tvého přítele, takže to bude zajímavé zpestření i pro něj.

 

Jaké další triky znáš a používáš ty? Poděl se v komentářích.15 hlasů
Vaše hodnocení