Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zpočátku se nový partner zdá ideální. Je skvělý, pozorný, má stejné záliby, a tak bychom mohli pokračovat dál. Jenže bude tak skvělý i za rok?

Co na začátku vztahu nepoznáš?

Flirt
zdroj: Thinkstockphotos Flirt
aktualizováno 16.09.2017, 00:21 | 16.09.2017, 00:21 | tej

Zpočátku se nový partner zdá ideální. Je skvělý, pozorný, má stejné záliby, a tak bychom mohli pokračovat dál. Jenže bude tak skvělý i za rok?

Jsou věci, které zjistíš již po prvních minutách. Ale jsou také stinné stránky, kterých si všimneš až během vztahu a ne všechny se ti mohou líbit. Proto se nediv, když tvá kamarádka na začátku vztahu tvrdí, jak konečně našla toho pravého a po chvíli se s ním rozchází. Prostě není všechno tak růžové, jak se zdálo.

 

Co zjistíš hned

 

Na první pohled vidíš, jestli se ti kluk líbí, či nikoliv. Všimneš si jeho obličeje, barvy očí, jeho hlasu a dalších věcí. Poznáš také styl jeho chůze nebo gestikulaci. Říká se tomu láska na první pohled. Jenže toto je žalostně málo. Zbytek věcí je ti na nějakou dobu utajené.

 

První schůzka

 

Měla by ses ho zeptat na vše co tě zajímá. Od střední školy, po koníčky, bývalé vztahy, rodiče. Prostě všechno co tě může nějak zajímat a na co bys nechtěla přijít až po roce. Pokud máte nějakého společného přítele, zeptej se ho, jaký má na tvého kluka názor. Jaké má chyby a jaké přednosti.


Co se mu honí hlavou?

 

To je věc, kterou zpočátku rozhodně nikdy nepoznáš. Každý jedinec měl určité dětství a jinou výchovu. To mu ovlivní celý zbytek života. Měla bys vědět, jak se k němu rodiče chovali, nebo proč skončil jeho poslední vztah. Jeho hlava ovlivňuje celé jeho chování, skutky a jednání s druhými. Jenže to prostě poznáš až po čase.

 

Jaké má životní priority?

 

Zpočátku ti může tvrdit, jak chce vystudovat vysokou, aby byl doktorem. Jenže později zjistíš, že nemá na víc než na učňák. Tvrdí, že mu na penězích nezáleží? Je taky možné, že se pak bude skrblit o každou korunu, kterou do tebe bude muset vydat. Zjisti, jestli dává přednost tobě nebo svým přátelům a koníčkům. V tuto chvíli ti to nemusí vadit, ale musíš se také dívat do budoucnosti.

 

 

Nemá svůj den? Jak se chová?

 

Může být milý a pozorný, jenže jak se bude chovat, když ho bolí hlava? Co když se pohádá doma? Jsou typy, které to hodí za hlavu a užívají si partnerky, ale jsou také typy, které si vylijí zlost na prvním člověku. V tom případě, to můžeš být ty. Zkus to zjistit co nejdřív, ať se pak zbytečně netrápíš.

 

Společná párty?

 

Každý jedinec se chová jinak doma a jinak na zábavě. Je to problém spousty vztahů, kdy se jeden partner stydí za toho druhého, protože se na zábavě chová jinak. Ať už vykřikuje a zpívá, nebo sedí jako šedá myška v koutě. Jenže za svého partnera by ses nikdy neměla stydět! Pokud je to naopak, asi to není vhodný partner pro život.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TEST: Jak moc jsi žárlivá?
Starší partner, proč ne?
Můj kluk se ke mně chová hnusně - co dělat?

 

Jak se chová k ostatním?

 

Vypozoruj jak se chová k jiným lidem. Ať už to jsou rodiče, kamarádi, nebo úplně cizí lidé. Je pravděpodobné, že se bude obdobně chovat po čase i k tobě. Jestliže je kamarádský a vše řeší s klidem, máš vyhráno. Když se však chová ošklivě k jiným, jakou máš jistotu, že se časem nestaneš stejným případem?

 

Jaký je v sexu?

 

Je jasné, že tohle zjistíš, až při vašem prvním milování. Rozhodně bys neměla pospíchat, jen kvůli tomu, že se bojíš zklamání. Dej mu na čas, ať tě sám přesvědčí, že on je pro tebe opradvu ten pravý. Pokud se to poprvé nepovedlo, podle tvých představ, dej mu ještě šanci. Možná byl příliš napnutý, aby to vyšlo.8 hlasů
Vaše hodnocení