Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Čemu my holky na klucích prostě nedokážeme odolat?

Co se holkám nejvíc líbí na klucích?

Školní láska
zdroj: Thinkstockphotos Školní láska
aktualizováno 22.01.2017, 00:22 | 22.01.2017, 00:22 | Krasna.cz/trm

Čemu my holky na klucích prostě nedokážeme odolat?

Jsi zrovna sólo a kámošky se tě ptají, jaký typ kluků se ti vlastně líbí. Začneš přemýšlet...  A nevíš. Jasně, neměl by být ošklivý, podvádět tě a mít naprosto nesnesitelný koníčky. Vyjmenovat, co na klucích nesnášíme, nám jde snadno. Ale to, co na nich naopak zbožňujeme, to už chce trochu přemýšlení.

 

Na chvilku teď zapomeň na hodnoty a jeho vlastnosti a schopnosti. Popřemýšlej, co je pro tebe důležité na jeho vzhledu.

 

Je to chlap

 Ať jsme dneska jakkoli emancipované a samostatné, přiznej si, že se ti líbí, když tvůj kluk vypadá mužně a máš pocit, že se o něj můžeš opřít a že tě vždy a všude ochrání. Proto tě upoutá kluk s atletickou postavou, širokými rameny a svalnatýma rukama. Ale ne zas přehnaně! Nabušený svalovec v tobě spíš vyvolá pocit, že myslí jen na sebe a svůj vzhled a víc než s tebou na rande by čas trávil v posilovně.

 

Ploché břicho

Má taky tvůj táta pěknej pupík? Jo, chlapi si rádi dopřávají dobrá jídla, a když nemají čas nebo chuť to zase vysportovat, je to na nich pěkně vidět. A s přibývajícím věkem je to jen horší. Jenže i kluci tvého věku mohou mít z piva a přejídání pěkný pupek. A to rozhodně není ani trochu sexy. Nemusí mít nutně břicho samý sval, ale trochu víc by o sebe dbát mohli.

 

Přirozený vzhled

Ani klukům už nejsou dneska kosmetické produkty cizí. Deodorant, parfém a upravený účes jsou fajn, ale nic se nemá přehánět. Vedle kluka, co používá make-up, nesmíš ho ani pohladit, abys mu nerozcuchala pracně vytvořený účes, a v koupelně tráví mnohem víc času než ty, by ses asi dobře necítila.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Co se klukům nejvíc líbí na holkách?

Proč ještě nemáš kluka?

Žena toho pravého odhalí do tří minut

 

Hodně vlasů

Obejmeš svého miláčka, začneš ho vášnivě líbat, zajedeš mu rukou do vlasů a škádlivě ho zatáhneš... Sexy představa? Tak nejspíš patříš mezi 60 % dívek a žen, kterým se podle průzkumů líbí muži s pořádně hustými kadeřemi. Co mají dělat "chudáci", kteří si potrpí na kratší sestřih? Zoufat nemusí. Naštěstí se každé holce nelíbí stejný typ a pořád je tu těch zbývajících čtyřicet procent holek, které u svého miláčka hustou kštici nevyžadují.

 

Hezké ruce

Všímáš si u kluků toho, jaké mají ruce? Nejsi jediná. I když u kluků mluvíme spíš o tom, jestli mají hezké oči, rty nebo zadek, ruce jsou pro spoustu holek taky důležité. Údajně vedou velké a silné ruce. Možná z nás mluví nějaká prastará potřeba mít vedle sebe partnera, který je silný a dokáže se o nás postarat.

 

 

Oči, ve kterých to jiskří

Říká se, že oko je okno do duše. Možná proto my holky tolik ulítáváme na očích - máme pocit, že pohledem do nich můžeme svého miláčka lépe poznat. Údajně u žen vítězí tmavší oči (pro mě to platí rozhodně), protože působí tajemněji a upřímněji.

 

Smyslné rty

Spíš než úzké rty, které mohou působit chladně a přísně, dáváme my holky prý přednost plným rtům, které doslova svádí k polibku. Čím nápadnější má muž rty, tím víc sexy na nás prý působí. A nemusí to být jen tím, jak jsou vykrojené, upoutat tě na nich může třeba i drobná jizvička.


Třídenní strniště

V pubertě mají kluci na bradě spíš pár podivných chlupů, na které jsou náležitě hrdí. To ti asi úplně sexy nepřijde. ;-) Ale když trochu zestárnou, je klučičí zarostlá tvář pro mnoho holek zatraceně sexy.

 

A co se líbí právě tobě? Jakému klukovi nedokážeš odolat? Piš do komentářů.13 hlasů
Vaše hodnocení