Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nestihla jsi vymyslet pro svého miláčka žádný originální dárek a sháníš ho na poslední chvíli? Máme pro tebe pár tipů.

Dárek k Valentýnu last minute

Dárek z lásky
zdroj: Thinkstockphotos Dárek z lásky
aktualizováno 13.02.2013, 14:59 | 13.02.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Nestihla jsi vymyslet pro svého miláčka žádný originální dárek a sháníš ho na poslední chvíli? Máme pro tebe pár tipů.

Máš hluboko do kapsy? Nevíš, co by tvého drahého potěšilo, protože spolu jste teprve chvíli? Nebo nemáš čas vyrazit do obchodů? Máme řešení pro každou situaci.

 

Když nemáš čas

 

Jestli kvůli škole nebo práci nestíháš vyrazit do obchodů, vsaď na nákupy na internetu. Ale neztrácej u toho hlavu! Společnost AVG upozorňuje, že zákazníci nakupující valentýnské dárky jsou ovlivněni svým emočním rozpoložením, čímž mohou ve zvýšené míře ohrozit své počítače či mobilní přístroje a také svoji online identitu. Takže nepřemýšlej jen nad tím, co a za kolik kupuješ, ale také kde. Vsaď na prověřené weby a neriskuj. Pozor si dávej zejména, pokud přes internet platíš. " Než zadáte pro rychlou objednávku květin přístupová data ke své kreditní kartě prostřednictvím domácího počítače nebo mobilního zařízení, ujistěte se o bezpečnosti stránky tím, že buď rozpoznáte dané URL, nebo že URL začíná předponou http," radí odborníci z AVG Technologies.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Valentýnské překvápko: Na tenhle dárek slečna nezapomene!
Co tvého kluka potěší? Nejlepší tipy na dárky

Vyber dárek pro svého kluka
Dárky, kterými ho překvapíš na svatého Valentýna

 

Využít můžeš rovněž různé slevové servery. Z pohodlí domova svému milému koupíš třeba adrenalinový zážitek, najdeš tu plno rozmazlujících akcí, pobytů i gurmánských zážitků. Abys nenaletěla, pečlivě čti detaily akce i komentáře ostatních kupujících.

 

Pošli přání k Valentýnu a udělej radost svým blízkým

 

Když nemáš peníze

 

Víš, co by tvého milého potěšilo, ale bohužel na drahé dárky nemáš peníze? Potěšit ho dokáže i maličkost. Co mu uvařit večeři nebo upéct něco dobrého? Většinu surovin najdeš doma v lednici a ve špajzce a pár chybějících drobností propašuješ do velkého rodinného nákupu. Nebo mu něco vyrob – ať už to bude obraz z vašich fotek, speciální MP3 set jeho oblíbených písniček nebo náramek, jistě ho potěší i tvá snaha. Romantická procházka nebo vášnivá noc ve dvou také nic nestojí. Zkus rovněž zapátrat na internetu a v různých facebookových skupinách (Co je v Praze zadarmo, Akce a vstupy zdarma). Mnoho koncertů, kulturních nebo sportovních akcí se koná úplně zadarmo. Můžete jít třeba bruslit, pak do kina a večer pařit na diskotéku. A nepotřebuješ ani korunu.

 

 

Když nevíš, co má rád

 

Jestli už jste spolu nějakou dobu, víš, co dělá ve volném čase, jakou hudbu poslouchá i jaké jídlo má a nemá rád. Jenže co když je tvá známost tak čerstvá, že vůbec netušíš, co by mu udělalo radost? Když nevíš ty, on zřejmě tápe taky. Tak co se předem domluvit, že si uděláte vzájemnou ochutnávku toho, co máte rádi? Ráda jezdíš na koni nebo si zajdeš na laser game? Pozvi ho tam! Ukaž mu, co se ti líbí, tím mu dovolíš, aby tě poznal. A on pak pro tebe udělá totéž. Možná vyzkoušíš něco nového, ale hlavně zjistíš, s kým máš tu čest.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Podle dárků poznáš člověka
Co s dárky, které se ti nelíbí
Doma.cz: Valentýnská soutěž o sexy hračky pro dospělé

 

Když chceš být originální

 

Plyšák, čokoláda, večeře, vaše zarámovaná fotka... To tu bylo už milionkrát. Chceš pro svého výjimečného kluka něco originálního? Překvap ho. Můžeš mu pořídit designový kousek do jeho šatníku, zajímavý šperk nebo obraz do jeho pokoje. Nebo vsaď na zážitky. Jeďte spolu na výlet do nějakého města, kam se chcete už dlouho podívat. Vyzkoušejte sport, o kterém vám říkali známí, a zatím jste ho na vlastní kůži neotestovali. Pokud tvůj kluk nemá rád nudu a konformitu, potěší ho jistě už jen fakt, že se jako tisíce jiných párečků neženete do kina nebo na večeři při svíčkách.

 

Jaký je tvůj tip na dárek k Valentýnu? Inspiruj ostatní v komentářích.3 hlasů
Vaše hodnocení