Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jak oslavit tento den? No jedině dokonalým vyvrcholením! Možná už delší dobu přemýšlíš o tom, proč se ti nedaří dosáhnout orgasmu. Neboj se, rozhodně to neznamená, že něco děláš špatně. Jde jenom o souhru několika okolností, které ti brání dosáhno...

Dnes je MEZINÁRODNÍ DEN ORGASMU! Proč ho stále nemůžeš dosáhnout?

Milování
zdroj: Thinkstockphotos Milování
aktualizováno 08.08.2017, 10:58 | 08.08.2017, 10:44 | Krásná.cz

Jak oslavit tento den? No jedině dokonalým vyvrcholením! Možná už delší dobu přemýšlíš o tom, proč se ti nedaří dosáhnout orgasmu. Neboj se, rozhodně to neznamená, že něco děláš špatně. Jde jenom o souhru několika okolností, které ti brání dosáhnout ohňostroje vášně.

Dodrž těchto sedm bodů a můžeš se těšit na vysněný orgasmus.


1. Nemysli na to. Pokud budeš během sexu neustále přemýšlet o vyvrcholení, pak nejen, že z milování nebudeš nic mít, ale navíc orgasmu nedosáhneš. Uvolni se, zavři oči a nech se unášet samotným sexem. Uvidíš, že se ti to vyplatí.


2. Více masturbuj. Stačí, když se čas od času sama uspokojíš, a uvidíš, že tvé tělo bude ihned připravené na dokonalý orgasmus. Zapoj svoji fantazii a během sexu si vzpomeň na to, na co jsi myslela při uspokojování.

 


3. Málo piješ. Možná se ti to zdá šílené, ale pravdou je, že i dostatek tekutin má vliv na ženský orgasmus. Jenom si dej pozor na to, abys pila pouze vodu. Alkohol ti rozhodně nepomůže.


4. Zapoj do hry lubrikant. S lubrikačním gelem jde všechno mnohem lépe. A v otázce orgasmu to platí dvojnásob.

 


5. Sportuj. Možná sedíš celý den u stolu, nebo neprovozuješ žádný sport. Ať už jedno, nebo druhé, zkus se začít více hýbat. Skvěle tím protáhneš pánevní svalstvo, které hraje během orgasmu důležitou roli.


6. Vzdychej! Zkus prožívat milování mnohem intenzivněji. Máme tím na mysli, abys zkusila více vzdychat a užívat si samotný moment. Uvidíš, že se sama více vzrušíš. 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Orgasmus: když si nejsi jistá, že ho doopravdy máš
Jak kluk ZARUČENĚ POZNÁ, že orgasmus jen předstíráš?
Největší mýty o klučičím orgasmu


7. Bereš léky? Některé prášky mohou negativně ovlivnit milování. Nejen, že snižují libido, ale také tě ochuzují o orgasmus. Především jsou na vině antidepresiva a antikoncepce. Nejdříve se poraď se svou lékařkou, může ti doporučit jiný vhodný přípravek, nikdy je nevysazuj bez konzultace s odborníkem.1 hlasů
Vaše hodnocení