Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Myslíš si, že zamindrákované jsme jen my holky? A obzvlášť, když jste o komplexy, které se týkají sexu a sexuálních dovedností? Omyl! Budeš překvapena, kolik komplexů se skrývá v klučičích hlavách – a trenýrkách.

I kluci mají komplexy!

Strach z žen
zdroj: Thinkstockphotos Strach z žen
aktualizováno 28.01.2018, 00:39 | 28.01.2018, 00:39 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Myslíš si, že zamindrákované jsme jen my holky? A obzvlášť, když jste o komplexy, které se týkají sexu a sexuálních dovedností? Omyl! Budeš překvapena, kolik komplexů se skrývá v klučičích hlavách – a trenýrkách.

Co řekne na mou celuitidu? Nebude mu moje břicho připadat moc velké? Budu mu to umět dobře udělat? Před první sexem se holkám honí hlavou spousta otázek a pochybností o sobě samé. Budeš se divit, ale kluci to mají úplně stejně. I když se tváří jako největší drsňáci a posteloví mistři, i oni mají pochyby. Jaké jsou nejčastější otázky, které jim vrtají hlavou?

 

Je dost velký?

 

Chlapská otázka číslo 1. My holky víme, že víc než délka je důležité to, jak s ním umí jeho majitel zacházet. Jenže tento fakt kluci ignorují a většina z nich by si přála mít své nádobíčko širší a delší. Jde jim prostě o centimetry. Popravdě, pokud nemá skutečně extrémního "drobečka", tak je jedno, jestli v kalhotách skrývá patnáct nebo dvacet centimetrů, pokud ho bude umět správně používat rozdíl ani nepoznáš.

 

Vydržím dost dlouho?

 

Noční můra spousty kluků i mužů? Předčasná ejakulace! Cítí, jak v něm vášeň roste a roste... A dost. Trvalo to necelou minutu. Jak je to možné? Možná z tebe byl takový vzrušený, že jeho spermie byly rychlejší než jeho vůle. Dej mu druhou šanci. A pokud promarní i tu a případně i třetí a čtvrtou, má vážný problém. Většina kluků se ale s nabíráním sexuálních zkušeností tohohle problému zbaví.

 

Penis
(Foto: Profimedia)

 

Co když selže?

 

Předčasná ejakulace sice znamená pro kluka nepříjemný trapas, ale stále menší, než ten, když se penis neztopoří vůbec. Možná je moc nervózní, nesoustředěný, unavený, může to souviset i s přicházející nemocí. Nejhorší je, že tahle situace nevyvolává mindrák jen u kluků, ale i u nás holek. Když se mu nepostaví, většinu holek hned napadne, že je to kvůli ní, protože se mu nezdá dost svůdná, sexy a atraktivní. Nenervuj se, není to vůbec pravda. Kdyby ses mu nelíbila, nebyl by s tebou. A to, že to jeho "kámoš" bojkotuje, bude mít nejspíš úplně jinou, pravděpodobně psychickou příčinu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

TABU otázky, které do postele nepatří!
Milá a nemilá překvapení v posteli
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Největší divočina v posteli!

 

Do naha!

 

Kluci většinou stav svého svlečeného těla až tak neřeší. Rozhodně ne tolik, jako my. Zatímco my řešíme každý, i imaginární faldík, většina kluků je se svým tělem smířená a bere ho takové, jaké je. Nevadí jim rostoucí bříško, chlupy na zádech ani nohy do x. Jediné, s čím mohou mít – obzvlášť mladí kluci – problém, je jejich rachitická postava. Každý by chtěl mít vymakané svaly, ale popravdě – která z nás potřebuje mít v posteli nabušeného kulturistu?

 

Stydlín nebo nervák?


V posteli se člověk odhalí víc, než by sám chtěl. A teď není řeč jen o nahotě tělesné. Při milování se o svém partnerovi můžeš dozvědět spoustu nových poznatků. Zatímco namyšlený narcis před tebou rozehraje hru svalů a bude se chtít nejradši milovat před zrcadlem, aby mohl obdivovat sám sebe, stydlín hupsne hned pod peřinu a přitáhne si ji až pod bradu, protože se stydí za své ochablé svaly, příliš světlou kůži nebo jiné nedokonalosti. Ale neboj. Mezi těmito dvěma extrémy je celá spousta normálních kluků.3 hlasů
Vaše hodnocení