Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už nějakou dobu nerandíš a ráda bys to změnila, jenže nevíš, jak dát klukům najevo, že jsi singl a nechceš být. Jdi na to chytře!

Jak klukovi ukázat, že jsi sama?

aktualizováno 29.01.2011, 08:25 | 29.01.2011, 08:25 | Krasna.cz/trm

Už nějakou dobu nerandíš a ráda bys to změnila, jenže nevíš, jak dát klukům najevo, že jsi singl a nechceš být. Jdi na to chytře!

Napiš si to na facebook


Máš profil na lidech, facebooku nebo na jiné sociální síti? Určitě je tam kolonka "stav". Vyplň tam, že jsi nezadaná a klidně to rozveď. Nepiš ovšem, že jsi zdrcená láskou nebo že ses ještě nelíbala. Chce to být vtipná a zaujmout.

 

Koketuj pohledem


Můžeš vyzkoušet, jak umíš pracovat se svým pohledem a úsměvem. Pohled svůdnice se dá naučit! Trénuj doma před zrcadlem, ať víš, jak vypadáš, když se snažíš tvářit svůdně. Abys svého vyvoleného spíš nevyplašila. Podívej se třeba na film Gejša, kde se malá japonská holčička učí triky nenuceného svádění. Jestli zvládneš její nevinně svůdný pohled, jsi hvězda.

 

Kašli na náznaky


Jestli dokážeš překonat stud, tak se vykašli na nějaké chození kolem horké kaše a naplno mu to řekni. Ono taky kluci nemusí vůbec z toho, co se jim snažíš naznačit, poznat, co se po nich vlastně chce. Prostě uvažují úplně jinak než my, s tím nic neuděláš. Jestli si netroufáš, říct mu do očí, že jsi singl a že on se ti líbí, pošli za sebe kamarádku nebo mu to zkus říct přes jeho kámoše. Je to trochu uhozené, ale možná to právě vám vyjde.

 

Nefňukej, že tě nikdo nechce


Když už s ním mluvíš, hlavně nezačni vyprávět o tom, jak tě podrazil tvůj ex a nebo jak jsi ještě s nikým nechodila a strašně tě to mrzí. Tím ze sebe v jeho očích děláš "nežádané zboží". Proč by tě tedy měl chtít právě on? Naopak! Buď přirozená, vnímavá a zábavná a stoupneš tím u něj v ceně. Možná se sám začne pídit po tom, s kým zrovna chodíš.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pořiď si sexy sebevědomí

Chybí ti láska? Přičaruj si ji!

Pomoc! První rande po dlouhé době

 

Napiš mu vzkaz


Přesně víš, jak bys mu to řekla, ale když stojíš před ním a máš začít mluvit, nervozitou se ti rozklepou kolena? Napiš mu. Klasický dopis, SMSku nebo vzkaz na facebooku, ve kterém snáz vyslovíš to, co ti v přímém kontaktu z pusy nejde.

 

Nechovej se jako kamarádka


Znáte se, kamarádíte spolu, ale on naprosto netuší, že bys ho chtěla na víc než kamarádění. Ale dala jsi mu to někdy najevo? Řekla jsi mu, že bys s ním chtěla randit? Pokud ne, jak to tedy měl poznat? Jestli už se kamarádíte déle a bojíš se, že ho vyznáním lásky vylekáš a ztratíš ho jako kamaráda, udělej to fikaně. Řekni, že tě zajímá názor kluků na tebe, a ať řekne, jestli se mu líbíš a jestli by s tebou mohl nebo nemohl chodit. Když přijdete na to, že by se vám oběma randění vlastně moc líbilo, k realizaci už je jen krůček.

 

Mezi řečí


O tom, že jsi nezadaná, můžeš dát vědět i jakoby náhodou. Chystají se kamarádi na jarňáky na hory a vypadá to na to, že skoro všichni jedou v páru? Místo abys začala kňourat, že tam budeš jediná sama, řekni, že to bude super akce a že doufáš, že do té doby někoho seženeš, aby tam holky nebyly v přesile. Nesmíš působit jako fňukna, ale nepřímo tak naznačíš, že kluka hledáš. A třeba někdo z kamarádů o někom bude vědět.

 


Buď vtipná


Nemáš v merku konkrétního kluka, ale chceš dát prostě případným zájemcům najevo, že jsi k mání? Napiš si to na triko. No fakt. Vyrob si vtipné tričko nebo placku se vzkazem jako "Nechceš mě pozvat na rande?", "Zavolej mi + tvé číslo" nebo něco podobného. Bojíš se, že to bude vypadat zoufale? Omyl! Tenhle čin chce hodně odvahy a spousta kluků to určitě dokáže ocenit.19 hlasů
Vaše hodnocení