Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dělají to všichni a je to naprosto přirozené. Víš ale, že to může prospět i partnerskému milostnému životu?

Jak může masturbace prospět vašemu milování?

Dívka v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Dívka v posteli
aktualizováno 17.09.2017, 00:22 | 17.09.2017, 00:22 | Krasna.cz/trm

Dělají to všichni a je to naprosto přirozené. Víš ale, že to může prospět i partnerskému milostnému životu?

V pubertě je zcela přirozené, že máš chuť a potřebu poznávat své tělo i jeho reakce. Masturbace není nic, za co by ses měla stydět, je součástí zdravého psycho-sexuálního vývoje. Víš ale, že může prospět i kvalitě partnerského sexuálního života? A to hned z několika důvodů.

 

Znáš své tělo


Přijde ti zvláštní, dotýkat se svého vlastního těla, navíc na intimních místech? Jak bys bez toho ale chtěla poznat, co je ti příjemné? V pubertě je naše tělo vystaveno cloumání hormonů a občas je složité, takový nápor vydržet. Člověk také potřebuje dát průchod svým emocím a fantaziím, které jdou často ruku v ruce se zájmem o opačné pohlaví. Onanie je přirozený způsob, jak toho dosáhnout, a na rozdíl od skutečného sexuálního života jsi na ni připravena mnohem dříve, navíc nejsi vystavena zásadním rizikům, jako jsou pohlavně přenosné choroby a nechtěné těhotenství.


Umíš si zařídit orgasmus
 

Pokud ty sama víš, jak si přivodit orgasmus, můžeš k tomu snadno dovést i svého partnera. Pokud se svých pohlavních orgánů štítíš, nevíš, jak fungují a co by jim mohlo přivodit slastné pocity. Jak to pak má vědět tvůj kluk?

 


PŘEČTI SI TAKÉ:

Masturbaci si můžete užít i spolu!
Může ti masturbace uškodit? MŮŽE!
Zažij ještě lepší orgasmus. SAMA!


Nestydíš se


Svou sexualitou můžeš být zpočátku zaskočena. Zejména konzervativně vychovávané dívky mohou mít pocit, že onanie je něco neslušného. Pokud se ale naučíš užívat si sama se sebou, nebudeš se pak tolik stydět v posteli před svým klukem. Ano, je to něco jiného, ale víš alespoň trochu, jak tvé tělo funguje, co ti dělá dobře, znáš své reakce. Pokud by ses masturbace štítila, mohl by pro tebe být první partnerský sex velkým překvapením.


Příjemné oživení
 

Samotný akt masturbace může být i zajímavým oživením vašich společných hrátek. Když tvůj kluk neví, jak tě dovést k vrcholu, a ty sama se o tom stydíš mluvit, může být masturbace názornou ukázkou, jak na to. Sledovat svého partnera, jak si to sám dělá, je rovněž zajímavým způsobem předehry.5 hlasů
Vaše hodnocení